CERN

Katowice

Opinie o CERN

Julita

Zastanawiająca jest tak długa cisza na forum. Jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy? Może ktoś napisze jak się teraz pracuje?

Paulina

Jesteś zatrudniony w CERN? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Co możesz powiedzieć na temat ogólnych warunków pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Paulina

Łukasz

Widzę, że poszukują w Bydgoszczy osoby na bardzo wymagające stanowisko - dyrektora produkcji. Lista zadań takiego pracownika jest tak długa, że naprawdę szanuję osobę, która temu podoła :) Dlatego też pewnie trzeba mieć 10-letnie doświadczenie w tym min. 5 lat na stanowisku kierowniczym

Zostaw opinię o CERN - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERN