EKF- DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.

Kraków

EKF- DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.

Opinie o EKF- DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w EKF- DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.?

pracowałam :(

Praca ogólnie nie jest ciężka, ale atmosfera jest nieprzyjemna, wręcz wroga. Pracowałam tam i teraz mam problemy psychiczne. Zniszczyli moją psychikę poprzez stres i działania mobbingowe. Mój terapeuta wskazał mi możliwość złożenia pozwu do sądu pracy, namawia mnie również do tego mój mąż. Jeśli ktoś rozważa prace w tej firmie, niech to dobrze przemyśli!

Byłem

Byłem umówiony na rozmowę o prace w tej firmie. Zadzwoniłem tego samego dna w celu potwierdzenia, nawet potwierdziłem mailowo dzień wcześniej godzinę spotkania. Jechałem 40km i usłyszałem, że "szef wyszedł". Moje twierdzenie, że byłem umówiony więc czemu mnie nie poinformowali - nie otrzymałem odpowiedzi. Nieprofesjonalna firma już na wstępie nie szanują pracownika. Zmarnowali mój czas i pieniądze. Nie polecam!

Byłemteż
@Byłem 10.11.2016 11:44

Miałeś szczęście, że na tym się skończyło. Firma nierzetelna, atmosfera w pracy fatalna. Praca bardzo kiepsko płatna (z obietnicą premii, której się nie dostaje ) i w ogromnym stresie. Bardzo duża rotacja pracowników, którzy nie wytrzymują humorów szefa. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w tym miejscu to stanowczo odradzam.

Czekamy na Twoją opinię na temat firmy EKF- DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.. Twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o EKF- DIAGNOSTYKA SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKF- DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.