Fhs

Opinie o Fhs

xxx

Brak słów! Ci którzy myślą o tej firmie to niech uciekają od niej jak najdalej!!! Banda złodziei i kretynów w biurze, a wypowiadać się na temat kierowców to szkoda mi nerwów! Na szczęście nie należę do tych szczurów, którzy dla euro sa wstanie lizać d*pe Irince itp. Z poczatku wszystko ok po to aby Ciebie ściągnąć do Nl, a później brak szacunku ze strony biura i tego tlenionego pasztetu!!! Ci, którzy choć troche maja godności w sobie dlugo nie posiedzą w Nl dzieki tej żałosnej firmie.

Zostaw opinię o Fhs - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fhs