Opinie o Euro Klima w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Klima. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Klima o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Klima w Gdańsk

gościu

No teraz wiem, że szukają na szybko monterów wentylacji samodzielnych. Czas tam dzwonić już :)

Alojzy Bródka

Janinko, jak montowałaś telefony, albo pracowałaś w centrum telefonicznym, to tak raczej łatwo się zorientują, że nie masz doświadczenia.

Jebus Maximus Full

Dziwny jest ten swiat wszyscy pisza opisuja nikt o pieniadzach nie mówi , jaka jest u nich stawka godzinowa czy macie panowie az taki problem z odpowiedzia....nie bac sie mowic uczciwie...

niewazne
@Jebus Maximus Full

nie ma stawki godzinowej jest stała 1600 euro

Koleś kolesia

Daj sobie na luz w tym narzekaniem. A ty, mimoz02, musiałbyś być uczciwy i napisać, że sie nie znasz na robocie i dlatego inni mają przez ciebie teraz problem, bo muszą zrobić twoją robote, której ty nie potrafiłeś i swoja przecież też. Czy tu tylko amatorzy, lenie i pijusy się wpisują ??????

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Koleś

Nie polecam tej firmy omijajcie ją z daleka.

Koleś

daj sobie na luz z tą firmą

Bobek

Gadasz. Jak nie masz roboty, to bierzesz co jest. Tu nie jest źle, ale pilnują, żeby nie kombinować. Ale to normalne, bo chcą dbać o opinię, bo jak jakiś jeden szajbus nabroi to może rozpieprzyć robotę innym. Więc to jest raczej takie jak powinno być w normalnej firmie. Jeśli potrafisz montować rury czy wentylacje samodzielnie, a nie nagadasz im głópot, bo to i tak od razu wyjdzie, to nie ma strachu.

Galaxy

Dobre i co najważniejsze na długą metę, jeśli jesteś normalny, czyli nie chlejesz, nie kradniesz i nie masz innych takich rozrywek :) O kasie nic się tu realnie nie dowiesz, ale jest OK.

kris

a czy ktos obecnie siedzi w bremen,jak jest, ile miesiecznie wychodzi, jakie warunki?

Umowę można rozwiązać normalnie. Za wypowiedzeniem z wyprzedzeniem i nic się nie działo. Ja musialem wracać, bo żona mi się rozchorowała i nie robili mi żadnych problemów. Musiałem tylko dać znać wcześniej, aby mogli przysłać na moje miejssce kogoś innego. Przestańcie panikować. Da się dogadać i już. Muj przykład mówi mi sam za siebie.

KUBA

jeśli ktoś pracował przez tą firmę już na tej umowie ramowej to powiedzcie jak można ją rozwiązać - wypowiedzieć żeby uniknąć kar czy oni stosują jakieś wypowiedzenia sam się w nią wrąbałem bo szybko szybko za 2 dni wyjazd szybko umowę podpisać bo człowiekowi zależało na pracy i tak jak kolega wcześniej się wypowiedział nie przeczytałem umowy porządnie i nie wiem jak teraz z tego się wywinąć sama praca jest ok ale w jakich warunkach się tu mieszka tyle osób w jednym miejscu żadnych pokoi żadnej kuchni zapomnij żeby się wykąpać jak człowiek po pracy i jeszcze nic nie można się odezwać w tej sprawie a w rozmowach było tak pięknie pokoje dwu -trzy osobowe ,co do osób które chcą się zatrudnić przez tą firmę to dobrze czytajcie tą umowę bo się wrąbiecie jak ja ie napisane ile godz miesięcznie jaka stawka godz jakie warunki mieszkaniowe nic w niej nie ma a to ważne tylko stawka roczna nic więcej czyli jak kolega wcześniej wspomniał czy 300 godz czy 160 jedna pensja ,tak żałuję że dałem się w to wciągnąć pomóżcie jak rozwiązać z nimi bez problemu tą umowę

monter

Ostrzegam ludzi ktorzy maja podpisac umowe z ta firma ,a potrzebuja teraz do stoczni(usunięte przez administratora) co innego jest w rozmowie a co innego okazuje się na miejscu duzo pracowalem na roznych kontraktach a to co ta firma robi to dlugo by o tym pisac , zanim co kolwiek podpiszecie to dobrze przeczytajcie umowe a najlepiej udac się do radcy prawnego bo mozna się dobrze naciac i jeszcze nie zarobisz tylko stracisz sama praca jest ok , ale nie warto pracowac wiecej godz jak masz w umowie bo czy bedziesz mial 160 czy 300 to zarobisz tyle samo po drugie warunki mieszkaniowe tragedia gorzeja jak rumuni czy (usunięte przez administratora)jak na koloni po 11 osob z 1 lazienka i 1 kiblem już nie wspomne ze tylko z zimna woda a jak chcesz zjesc cos na goraco to tez zapomnij ja ostrzegam ludzi przed ta firma co innego jest w rozmowie a co innego wychodzi na miejscu tragedia

eeeeeeeeeee

proszę napisać coś więcej o tej firmie , jakie warunki mieszkaniowe ile godzin pracy jakie stawki

kumpelo

(usunięte przez administratora) Nie bądź naiwny i naucz się dogadywać. Ja jestem tam już prawie 2,5 roku i jest git.

gosc
@kumpelo

zgadzam sie w pelni,warunki sa nie jasne,donosicielstwo to na porzadku dziennym...Pan zatrudniajacy klamie i nie mowi o szczegolach pracy.......firma daje nowym pracownikom bez doswiadczenia wiecej pieniedzy niz starym z doswiadczeniem.......dodatkowo firma obraza pracownikow u pracodawcow zagranicznych.......ludzie sa tam chorzy..i okazda zl podpierniczaja...nie polecam tej firmy

monter
@gosc

Trzeba było pracować a nie kombinować to byś nie sapał teraz jakiś ty biedny. Pracuje u nich już kilka lat i jestem zadowolony. wypłata zawsze na czas i zero problemów.

gosiczka

brak słów, okradają pracowników na godzinach przepracowanych, a to nasze ciężko zapracowane pieniądze. 30h to przecież prawie 350zł. można by było pisać i pisać. Na pierwszym miejscu w tej firmie jest donosicielstwo. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ

radi

chciałbym podzielic sie ta firma to (usunięte przez administratora) kłamcy nie polecam pracowałem w niemczech na stoczni lorsen z taka firmą to pirwszy raz w zyciou miałem do czynienia pozdrawiam pana [usunięte przez moderatora]

bury

Umowa ramowa nie jest uregulowana w przepisach prawnych, a wykreowana przez praktykę gospodarczą. Wykazuje pewne podobieństwa do umowy przedwstępnej. Podobnie jak ta ostatnia polega na organizowaniu procesu zawierania umów w przyszłości. Przystosowana jest do wielokrotnego zawierania określonego rodzaju umów względem niej wykonawczych. Zwykle ustala się w niej sposób zawierania umów wykonawczych i pewne elementy ich treści. Nie powinno to wszystko jednak być dokładnie dookreślone, aby nie uznać umowy ramowej za umowę przedwstępną. Z umowy ramowej nie wynika zobowiązanie do zawarcia umowy wykonawczej. Kreuje ona tylko obowiązek do dołożenia starań do zawarcia umowy wykonawczej, niedochowanie tego obowiązku może wiązać się z sankcją odszkodowawczą

Czytajcie co podpisuje a nie miejcie pretensji po fakcie nikt nie musi sie zgadzac na warunki umowy. Jak pracujesz uczciwie to dostaniesz swoje pieniadze Ekipa przyjezdza chleje i (usunięte przez administratora) robi a kase chce

arka
@Anonim

kazali ci napisac taki post czy sam (usunięte przez administratora) sie wpisal

misiek

karol d - 2013-04-29 17:59:23 witam wkoncu ktos sie bierze za firme ja pracowałem w tej firmie to co mi pozostało po tej firmie to tylko długi znajdz sobie inny nick (usunięte przez administratora)Pracuje juz dosc dlugo dla tej firmy i nikt mnie nie oszukal:) a jeslity masz z czyms problemy to czytaj co podpisujesz

karol d

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Klima - Gdańsk

• Jak się pracuje w Euro Klima?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Klima tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Klima?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Klima?

Kandydaci do pracy w Euro Klima napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Klima