Opinie o CDS Labour w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CDS Labour. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CDS Labour o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CDS Labour w Opole

Niedoszły pracownik Nowy wpis

Nie wiem dlaczego firma prezentuje lokalizację Opole, bo tam nie ma biura, ale mniejsza z tym. Jeśli jednak tutaj mogę wyrazić swoją opinię i przestrzec innych, to opiszę tutaj moje doświadczenie. Zaaplikowałam na stanowisko rekrutera we Wrocławiu, praca miała polegać na rekrutacji pracowników (głównie z Polski) do pracy w Wielkiej Brytanii. Miałam rozmowę 30go listopada 2023 i póżniejsze potwierdzenie drogą meilową, że chcą mnie zatrudnić. W ogłoszeniu firma oferowała pracę zdalną w oparciu o umowę o pracę. Tylko ze względu na brak oddziału w Polsce nie wiedzieli jak rozwiązać kwestie umowy i płatności. Ich pracownik miał się tym zająć i przekazano mi informację 11go grudnia, że przed Świętami powinnam już dostać umowę. Od tamtej pory kontakt się urwał, nie odpisali na moje meile. Poprosiłam o informację czy coś się zmieniło, czy oferta jest nadal aktualna, ponieważ chciałabym wiedzeć czy mam znów szukać pracy. Też bez odpowiedzi. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, brak szacunku. Ogłaszają się na Glassdoor, Indeed, Facebook. Nie dajcie się nabrać, to jacyś (usunięte przez administratora)

sssss Nowy wpis

Ja byłem z tej agencji, ale na zbiorach truskawek. Próbują przyciąć na kasę pracownika kiedy się tylko da. O należne sobie pieniądze trzeba się szarpać. Ciągle są z czymś problemy. A pieniędzy za karawanę, która była bezpłatna, a mimo wszystko agencja i tak mi je z pensji pobierała, to nie odzyskałem do dzisiaj. Telefony, maile nic nie dały.

Maria Nowy wpis

Szkoda, że tak mało osób wypowiada się o pracy w CDS. Fajnie byłoby poznać więcej szczegółów. Jakie języki obce trzeba znać, by się tam dostać?

Viljaminas Nowy wpis

VERY BAD AGENCY.....AVOID....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w CDS Labour spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Bez prawka uk, Driver Qualification Card i tacho card uk w Anglii pacy na CE,C nie dostaniecie. Prawko legalnie można wymienić dopiero po 180 dniach pobytu koszty około i czas oczekiwania: wymiana prawka 50 f z 2 tyg + badania lekarskie 60f od reki Po otrzymaniu prawka przychodzi karta DQC pod warunkiem że macie prawko polskie z kodem 95 czyli zrobiony kurs kwalifikacyjny. Jak nie robicie w UK kurs CPC ok 60 f kilka dni Wyniana tacho card z 50f jak nie masz z 2 tyg. Jak masz nawet do 4 tyg bo trzeba im wysłać Bez doświadczenia w Polsce ciężko znaleźć tu pracę na CE czy C sporo firm wymaga komunikatywny ang Jest dużo agencji z polakami na ogół z zaniżonymi stawkami CDS LABOUR Agencja ta non stop ogłasza się na FB z ofertami pracy CE,C i inne Nie polecam oszukują ludzi nie są im obce przekrety typu zakładanie działalności na pracujące osoby czy nie odprowadzanie składek na insurance. Właściciel agencji z wyrokiem za malwersacje Na CE kasują od osoby chcącej pracować 84 f za trening który firma nas zatrudniająca robi za FREE Wypłaty co 2 tyg stawki bliskie minimalnego wynagrodzenia w UK Kombinatorzy i oszuści omijać szerokim łukiem.

andziaa

nie polecam tej agencji zero komunikacji , nikt nic nie wie ..

whatnow

Praca w Anglii jako kierowca mity i fakty. Przyjeżdżając do Anglii trzeba się liczyć z inwestycją w podróż wyżywienie nałogi itd. Wypłaty są co 2 tygodnie kierowca jest obciążany za szkody do 500 funtów nie ważne czy twoja wina czy nie. Agencja nie załatwia żadnych papierów typu insiurence, czy pomoc w otwarciu konta w banku. Większość firm w U.K korzysta z usług kierowców agencyjnych. Nie dajcie się omamić zarobkami itd. Na zimno przemyślcie chęć wyjazdu i podjęcia pracy. Dostaniecie kontrakt z agencją pracy stawki są zaniżone 8 funta na godzinę to max nikt wam nie zagwarantuje ciągłości pracy owsem będą zapewniać że praca jest itd. Prawda jest taka iż osoba która werbuje chętnych do pracy dostaje kasę za każdą głowę .I na tym się kończą obietnice przyjeżdżacie do U.K lokują was z hostelach lub w innych obskurnych mieszkaniach lub pokojach i karzą płacić za tydzień od 55-65 funta. Tak więc już na starcie jesteś dłużnikiem Teraz wdrożenie do pracy. Większość firm nie zatrudni polskiego kierowcy ot tak trzeba zdać asestment taki wewnętrzny egzamin. Druga sprawa musicie mieć kartę na punkty czeka się na to 2 tygodnie trzeba wysłać polskie prawo jazdy z wypełnioną aplikacją D9 koszt 6.50 gb.Gdy otrzymacie przesyłkę z DVLA z kartą i prawem jazdy teoretycznie możecie starać się o pracę lecz dużo firm gdzie można dobrze zarobić wymagają angielskiego prawa jazdy i komunikatywnej znajomości języka angielskiego o czym nikt wam nie powie. Znajdą wam pracę nie załamujcie się ale tylko na wasz dług który powstał z racji tego iż zajmujecie pokój lub mieszkanie i jesteście czasem dowożeni vanem firmowym za który też trzeba płacić. Jeżeli ktoś coś tam duka po angielsku i przejdzie te wszystkie wymogi może liczyć na pracę ale nikt wam nie da gwarancji że będzie to stała praca realia są takie że pracujesz 3,5 dni tydzień siedzisz w domu. W/w praktyki stosuję agencja CDS Labour Spalding i Pan Piotr który jest na tyle bezczelną osobą że jeszcze w proces rekrutacji wciągnął Urzędy Pracy z całej Polski. Tak na marginesie właściciel agencji Carl był osobą pozbawioną wolności za malwersacje i jakieś tam przekręty więc wyobraźcie sobie że pewnego dnia może nie być wypłaty. Takie są stawki 8 fun/h 17,50 fun spanie w aucie Koszta jakie agencja pobiera Dojazd vanem do pracy 5 fun w jedną stronę Rent 55-65 fun tydzień 45 fun opłata administracyjna (jednorazowo) Za buty robocze i inne wyposażenie płacisz jak za zboże Pracownicy biura inwestują w zakup nawigacji koszt 40-50 fun sprzedają kierowcom którzy nie mają po 160 fun Czysty biznes omamić naobiecywać zarobić tacy są Polacy na obczyźnie przykre ale prawdziwe. Spójrzcie na inne nacje pomagają sobie trzymają się razem wspierają a my …pozdrawiam i życzę powodzenia. Link do info o karalności właściciela agencji http://www.dailymail.co.uk/news/article-2128173/Britains-biggest-tyre-dumper-Carl-Steele-ordered-pay-just-122-2-5m-fortune.html

Zostaw merytoryczną opinię o CDS Labour - Opole

• Jak się pracuje w CDS Labour?

Zobacz opinie na temat firmy CDS Labour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CDS Labour