Right Choice

Opinie o Right Choice

Zbyszek

Pracowałem w tej firmie kompletna porażka praca polega na sprzątaniu hal produkcyjnej w Poznaniu w Bridgestonie na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują po okresie próbnym umowę o pracę nie otrzymałem nawet umowy zlecenie rozmawiałem z chłopakami co tam pracują może z dwie osoby mają umowę o prace zarobki 64zł za cały dzień zasuwania trzeba tam jeszcze dojechać czyli 12 godzin po za domem 64zł/12 5.33 na godzinę nie ważne czy pracujesz w nocy czy w dzień 64zł i koniec Praca brudna i raczej dla maratończyków winda jakaś jest nie wolno korzystać (oczywiście każdy może prucz firmy sprzątającej) po byle co trzeba zasuwać na piate piętro na pieszo kilka razy dziennie żele gąbki idą nagminnie człowiek jest tak brudny od tej sadzy jak kominiarz a ile się tego nawdycha strach myśleć szkoda zdrowia przepracowałem cudem cały miesiąc w tym 12 nocek!!! dostałem 1400zł wypłaty liderzy podobno mają 12zł na godzine ale nie chciał bym tyle obowiązków co oni ogólnie nie polecam szefostwo kręci ,kombinuje,obiecuje żebyś tylko przepracował jak najdłużej szkoda czasu

Zostaw opinię o Right Choice - Gniezno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Right Choice