Opinie o Whisky shop w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Whisky shop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Whisky shop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Whisky shop w Śrem

Byłam tam

Pracowałam tam jakiś czas powiem szczerze ze dopóki nie otwierasz buzi ze cos jest nie tak jest ok ale jak juz wyrazisz swoje zdanie to zrobia wszystko zeby Cie zgnoic i sie Ciebie pozbyć. W sklepach nie ma przyjznej atmosfery jest wyscig szczurów...porażka...na koniec robia z każdego złodzieja szkoda tylko ze szefostwo nie widzi tego co robią te wszystkie (usunięte przez administratora) za ich plecami ale coz zycie... co do menago no coz nie zawsze zostaje sie nim za wiedzę...

Potwierdzam

Pracowałam krótko w sklepie w Środzie, który oddano we franczyzę . Zwolniono mnie ponieważ stwierdzono że się nie nadaję. Ja twierdz, że powód był inny. Zauważyłam że do sklepu wjeżdzały większe partie alkoholu, które jak później sprawdzałam, nie były fakturowanie w komputerze. Dostawy te zgadzały się z zamówieniami weselnymi klientów. Klienci najprawdopodobniej odbierali towar kiedy nie było mnie w pracy. Myślę , że nowa " szefowa" dzięki swoim znajomościom w hurtowni załatwia towar poza komputerami i kasami, i to był główny powód do zwolnienia mnie, gdy za dużo widziałam.

Yoni

Siemka. Pracuje nadal w tej firmie i ogólnie nie jest źle z małym wyjątkiem.Właściciele powinni się bliżej przyjżeć wszystkim Menago. Biorą co się da ze sklepów pod różnymi pretekstami, choćby przeżut na inny sklep a tak naprawdę to towar niknie po drodze. Oni się dorabiają a pracowników tym obwiniają. A przed szefem robią niewinne minki.

xxx
@Yoni

Śmiechu warte . Tak to jest jak nie wykonuje się swoich obowiązków . Jak się towar wydaje na inny sklep to się sprawdza dwa razy czy dobrze się go uszykowało i ten co przyjmuje towar powinien go sprawdzic a ze nie robicie tego to możecie tylko sobie zawdzięczać braki towarów a nie obwiniać menago od których przyjmujecie go razem z dokumentem .A po drugie myśle ze menago w tej firmie nie potrzebuje się dorabiać na lewo bo maja takie stawki za h ze nie robili by sobie problemów za Np 50 zł czy nawet 150. Zreszta Wasze stawki za h są tez duże. Pozdro .

Zgadzam Się

To że ciągle coś ginie w trakcie transportu to już chyba normalne , a to że pracownicy wynoszą staje się juz powszechne ( przykład idzie z góry od samego kierownictwa ) byłam krótko ale dostrzegłam takie kombinacje

Sprzedawca

Szybko, na stojąco między skrzynka mi z piwem bo brak zaplecza socjalnego.

Na poziomie przedszkola. Nie patrzą na kwalifikacje tylko na wygląd. Podstawa to młody wygląd i szczupła!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Danuta

@Sisi, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum i trzymanie się głównego wątku. Forum GoWork.pl nie jest miejscem na prowadzenie sprzeczek. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Czy nadal pracujesz w firmie Whisky shop? Jeżeli nie, to dlaczego zrezygnowałeś? Jak oceniasz atmosferę w pracy?

Sisi

Ludziska po co te słowne licytacje. Wiadome jest że po każdej napisanej ZŁEJ opini następuje kontratak przez firmę albo (usunięte przez administratora) Też pracowałam w tej firmie. Mogę powiedzieć, że to co piszą byli pracownicy jest prawdą. Ja do dziś mam grafiki, wydruki z kompa o zarobkach ,plany wyprzedażowe i inne. Trzymam je, może się jeszcze na coś przydadzą.

Rodacy do pracy
@Sisi

radzę oprawić sobie jeszcze w ramkę, sami się na to godziliście, zarobiliście dobre pieniądze , które Wam pewnie odpowiadały , a teraz jakieś groźby anonimowe...Nie pali się za sobą mostów, a jak czytam te wpisy i znam te firmę to nie mogę w to uwierzyć. Sam Prowadzę własna działalność także rozumiem, 500 + rządzi, po co pracować, lepiej narzekać i mieć czas na pisanie takich postów, żebyście się tak wzięli za swoje życie albo sami prowadzili działalność, przestali zazdrości i zaczęli borykać się z problemami swoich pracowników to ciekawe czy wszyscy by byli tacy mądrzy, ale ok... bardzo lubię odwiedzać w każdym mieście te sklepy ze względu przede wszystkim na profesjonalna obsługę, która pewnie w większości kojarzę i u których kupowałem dobra butelkę whisky, a wtedy jakoś nikt z pewnością nie narzekał, ze dzięki tym zakupom dostał premie. Ps tez w swojej firmie wprowadziłem plany sprzedażowe i pracownicy cieszą się ze swoich wypłat. Zreszta ludzie sami codziennie łapiecie się na takie rzeczy oglądając chociażby reklamy, które zachęcają do kupna... zreszta... brak słów

Sisi
@Rodacy do pracy

Widzę, że ktoś tu musi mieć poważny problem skoro doszukuje się jakiegoś szantażu w zwykłym gdybaniu. Dla twojej informacji : nie pobieram 500+ i pracuje w uczciwej firmie ,choć ta sama branża.

janosik kumpel waligóry

pracuję w tej firmie od 8 lat i ręcę mi opadają,pewnie znowu zwolinili kogos za kradziez i sie mści wypisujac glupie glupoty.

Spotted Jarocin

Czy to prawda że menager w Jarocinie handluje wódka i paliwem na lewo ? Głęboką komuna widzę, ale mimo to że okrada szefostwo robi dużo dobrego dla innych sprzedając towar taniej. Jak ktoś wie gdzie można zagadać to pisać.

Misiek
@Spotted Jarocin

Nic nowego. W środzie też tak jest. Sam brałem.

Endzi

Hejka ludzie. Pracowałam u nich krótko i sama odeszlam, ale wszystko co piszą potwierdzam. Stare pracownice robią wszystko by pozbyć się nowych. Tylko po to by mieć więcej godzin (i ty samym kasy) i żeby nie zdążyły rozeznać się w tym co kombinują. Masakra i hamstwo.

Danuta

@Casus belli dzięki za opinie - wydaje się być ona bardzo racjonalna. Takich na forum gowork właśnie nam potrzeba. A możesz powiedzieć jeszcze kilka słów na temat samego procesu rekrutacyjnego? O co dokładniej pytał Cię przedstawiciel Whisky shop?

Casus belli

Pracowałem dla tej sieci sklepów ok 6 miesięcy . Moim przełożonym była Daria J. Uważam , że to bardzo inteligentna osoba, nauczyła mnie w jaki sposób sprzedawać alkohol , przekazała sporą wiedzę tematyczną. Codzienne poświęcenie mi 5 minut dało dużo efektywniejsze rezultaty aniżeli 4 godzinne szkolenia z których nie wyniosłem nawet piwa w kieszeni. Sądząc po komentarzach , WS to czyste zło . Osobiście uważam , że to dobre miejsce do pracy , niestety na krótką metę. Właściciel zdaje się nie rozumieć , że szkoli za darmo kadrę sprzedawców konkurencji, że motywacja nie bierze się z pieniędzy lecz z satysfakcji. Czy jest złym człowiekiem ? Nie , uczciwie i sowicie wynagradza pracowników lecz logistycznie za dużo zrzuca na ich barki . Jakim ja byłem sprzedawcą ? W moim mniemaniu słabo-średnim , dlatego odszedłem , nie czułem ambicji aspirowania wyżej. WS dał mi przydatną w życiu wiedzę o alkoholach , niestety zabrał bardzo dużo w życiu osobistym . Polecam tego pracodawcę wszystkim początkującym na rynku pracy jeżeli chodzi o handel , dojrzalszym uczestniką odradzam. P.S. Ten komentarz poniżej to czysta prowokacja , stworzona przez chłopa / chłopkę pańszczyźnianą mentalnie zakutą w dyby.

Oki

Nie polecam nikomu pracy w tej śieci sklepów wolę siedzieć w domu niż tam pracować. Krytykowany i poniżanie pracowników w tej firmie to norma jak również ciągłe podglądanie. Menagerowie w Śremie totalne dno, a to czarna mamba jak ktoś ją wcześniej nazwał to już dno totalne. Tylko buzia mózg zero. Nie polecam.

KLIENT F

NIE ZGADZAM SIĘ Z PANI OPINIĄ !!! MUSIAŁA PANI TRAFIĆ NA OSOBĘ KTÓRA MA KROTKI STAŻ PRACY . SĄ TAM ŚWIETNIE WYSZKOLONE OSOBY . JA POLECAM !!

Ostatni Raz w tym sklepie

Te opinie ,że z opowieści słyszałem - to bzdury . Biuro zamiast zastanawiać sie nad zaopatrzeniem w sklepie musi pisać te pierdoły. Co do sklepów w Pleszewie a zwłaszcza w Rynku , żenada robiłam tam zakupy kilka dni temu , Pani z wiedzą o asortymencie nie większym niż kura, nie wiedziała co to jest RUM, a niby szkolenia mają , do tego z łaską mnie obsługiwała ważniejszy był dla niej telefon który pisała chyba SMS (jak później twierdziła musiała odpisać przełożonej ). Jak jest u nich w firmie mało mnie obchodzi - na pewne sprawy sami sie godzą lub też nie. Zróbcie porządek z tą wiedzą ,bo to przeraża. ZWYKŁY MONOPOLOWY (nie polecam)

Klient

A ja również polecam sprzedawców na Śremie i Środzie . W zależności od tego jaki mam kurs jestem raz tu raz tu na zakupach i śmiało mogę powiedzieć ze Sprzedawcy są bardzo sympatyczni . I z opowieści widać ze są bardzo zadowoleni

BRI.

Zapraszam do Pleszewa super obsługa miło się wchodzi do sklepu w którym nie patrzą na ciebie jak na ostatniego wroga naprawdę polecam . Pozdrawiam serdecznie ekipę z Rynku.

K.

zależy na kogo spojrzymy i na jaki sklep... może i za karę to nie są ale za to są grubo zastraszeni

Klient

Cała Polska. Jak jeden Polak się dorobi to drugi z zazdrości zrobi wszystko żeby dopiec . A po sprzedawcach widać ze za karę to raczej tam nie pracują .

rusin

łysy sprzedał firme i teraz to deweloper z zawodowki gdyby nie janosik to by jeszcze szyby myl w swoim dawnym wiejskim sklepe soltys wiesniak

Gruby

Witam, nie polecam nikomu pracy w tej śieci sklepów. Wiecznie wszystko źle i nie tak, nie można mieć własnego zdaniaa własnych potrzeb to już wcale. Tylko to ile jesteś w stanie poświęcić dla firmy i pseudo szefów się liczy. Tylko (usunięte przez administratora) lizusy i kapusie maja spokój, chodz tylko im się tak wydaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Whisky shop - Śrem

• Jak się pracuje w Whisky shop?

Zobacz opinie na temat firmy Whisky shop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whisky shop?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whisky shop?

Kandydaci do pracy w Whisky shop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whisky shop
3.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • święty Marcin 29 lok. 8
    61-806 Śrem