Twoja Czekoladka

Opinie o Twoja Czekoladka

Nie polecam nikomu, kto za ciężką pracę chciałby uzyskać należne mu pieniądze. W obecnym momencie owa "firma" jest dłużna mnie i wielu innym osobom łącznie kilka tysięcy złotych. Najgorsze miejsce pracy i chyba jedni z najgorszych "szefów", z jakimi w życiu można mieć do czynienia.

~

Złożyłam CV w czekoladziarni. Pani manager oddzwoniła i umówiłyśmy się na rozmowę, na której byli obecni także właściciele. Cała ekipa to młodzi ludzie więc wydawało mi się, że praca tam będzie całkiem przyjemna. Pierwsze zaskoczenie było na samym początku rozmowy. Poproszono mnie o CV. Byłam bardzo zdziwiona, bo przecież zostawiłam je w lokalu. Kierownictwo w ogóle nie zapoznało się z moją aplikacją, co jest bardzo nieprofesjonalnym podejściem. Ja poświęciłam dłuższą chwilę, aby sprawdzić co to za lokal i jak funkcjonuje... Pytania standardowe. Cała rozmowa trwała ok. 5 min. Kilka dni później pani manager znowu oddzwoniła i umówiłyśmy się na godziny próbne. Nie było zupełnie klientów, tak więc trochę posprzątałam razem z innymi pracownikami i zostałam zwolniona do domu. Umówiłyśmy się na kontakt po weekendzie, którego nie było... Jestem bardzo rozczarowana brakiem profesjonalizmu oraz dobrych manier. Tak naprawdę wystarczyło zadzwonić i powiedzieć, że znalazła się osoba bardziej pasująca do formuły lokalu czy też z doświadczeniem. Niestety stracili i świetnego pracownika;) i klienta.

Zostaw opinię o Twoja Czekoladka - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoja Czekoladka