Gepard

Wrocław

Gepard

Opinie o Gepard

janina22wp.pl

opinia na terenie obiektu na legnickiej QUATRO FORUM 19 stycznia po godz 17 oddawalam klucze z obiektu pan z ochrony nie widzialam nazwiska bo odwrocil plakietke ale na wyglad ty lysy ten pan zawsze zachowuje sie nierzyjemnie moze ma problemy w domu ele mnie to nie obchodzi ten pan ma komentarze a co tak puzno a co pani tam robila kiedy zapytalam kim jest to powiedzial ze kierownikiem i pilnuje tu porzadku mysle ze ja tu mam cos do powiedzenia bo sama jestem kierowniczka a ten pan niech kierowniczy u siebie w pracy

Zostaw opinię o Gepard - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gepard