ABOX System Polska Sp. z o.o.

Opinie o ABOX System Polska Sp. z o.o.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@wodoz o jakich szkoleniach mówisz? Czy są to certyfikowane szkolenia, czy też masz na myśli instruktaż stanowiskowy? Dla wielu mlodych pracownikow (z niewielkim doświadczeniem zawodowym) to bardzo ważna informacja.

wodoz
użytkownik zarejestrowany

Zajmują się produkcją myjni bezdotykowych oraz produkcją myjni samoobsługowych @Judasz, praca ciężka nie jest, a na początku i tak zapewniają pracownikom szkolenia

aa

Ta informacja jest nieprawdziwa, Gowork.pl odpłatnie oferuje kontrolę nad tym wątkiem, prawdopodobnie to "reklama" Gowork.pl aby zachęcić pracodawcę do zapłaty (i usunięcie niechcianych postów). Żenada.

Czekamy na Twoją opinię na temat firmy ABOX System Polska Sp. z o.o.. Twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o ABOX System Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABOX System Polska Sp. z o.o.