Epton employment

Opinie o Epton employment

marcin

A czy pracowałaś na pizzy w Holebeach przez tą agencję? Ta baba o której piszesz ,to któraś z biura,czy rozdziela robotę jak Darek i Paweł?

Marta

Witam pracowalam w agencji Epton w boston lincolnshore i musze stwierdzic ze ta agencja okrada swoich pracownikow nie wyplaca urlopow a taka pani ktora tam pracuje pani Sue (byla wlascicielka agencji Teamwork) to traktuje ludzi jak smieci jak ich potrzebuje to zrobi wszystko jest milutka a jak nie to wyzywa i zwalnia bez powodow jeszcze nigdy nie widzialam takiej dwu licowej osoby to jest diabel w ludzkiej skoze mnie zwolnila poniewaz czekalam jak idiotka od 5 rano na mrozie do godz 6:15 i bus nie przyjechal mnie zabrac do pracy kiedy poszlam do agencji ze by sie dowiedziec co sie stalo ta kretynka Sue wydzierala sie na mnie wyzywala mnie od popiepszonej polki i ze mnie tam nie bylo ja mowie ze bylam a ona do mnie ze mam Wypier.... z jej biura prosze ludzie nie chodzcie tam bo zostaniecie wykorzystani ze by jej tam nie bylo to moze i bylo by dobrze ta kobieta zniszczyla swoja agencje a teraz probuje zniszczyc inna

Zostaw opinię o Epton employment - Boston

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epton employment