PersonelPromo

PersonelPromo
1 1

Opinie o PersonelPromo

Anonim

Witam, ja mam zastrzeżenie co do samej pracy koordynatora PersonelPromo. Facet jest tak niekompetentny, że szkoda słów. Cały czas wprowadzał mnie w błąd (raczej jawnie okłamywał). Obiecywał większą stawkę godzinową, mimo, że dobitnie podkreślałam, że jestem osobą nieuczącą się ale Pan zapewniał, że nie będzie miało to wpływu na moje wynagrodzenie. Akurat... Ja nigdy z agencjami tego typu nie miałam doczynienia, więc o wszystko tego Pana pytałam bo umowa była jakaś ogólnikowa (standardowa dla wszystkich, bez stawek, miejsca pracy itd.). Gdy zadzwoniłam z pretensją Pan coś kręcił i w końcu powiedział, że coś sprawdzi i za chwilkę oddzwoni. Minęło kilka dni, zero odzewu. Moje telefony do tego Pana są ignorowane albo wręcz odrzucane... O czymś to świadczy. Oszust!

Zostaw opinię o PersonelPromo - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PersonelPromo