Hantar Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Hantar Sp. z o.o.
1 1 6 1

Opinie o Hantar Sp. z o.o.

Były pracownik

Nie polecam. Poprzednio istniała pod nazwą HR Team Sp. z o.o., SC Europe Sp. z o.o, Flexman Sp. z o.o., wszystkie z Gdyni. Inne co dwa lata nazwy, ale te same osoby w kadrze. Unikanie odpowiedzialności i ucieczka przed roszczeniami pracowniczymi. Pracownik to tylko dostawca kasy. Sam oszukiwany na każdym kroku: kto z nich widział dodatki za przepracowane np. godziny nadliczbowe, niedziele i święta. To nie pracownik zarabia tylko pracownicy tej agencji pracy i to więcej niż się komukolwiek wydaje.Proponuję zapoznać się z opinią pod pozycją Flexman. Tam trochę więcej. Lepiej się zastanowić niż potem żałować. Posiadam dokumentację dotyczącą niedozwolonych praktyk agencji. Kto ma roszczenia niech nie czeka na ich przedawnienie. Proszę zamieścić anons a może poprę konkretny pozew w słusznej sprawie.

Zostaw opinię o Hantar Sp. z o.o. - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hantar Sp. z o.o.