BIURO TŁUMACZEŃ LINGCONNECT ANETA KIEDOS

Opinie o BIURO TŁUMACZEŃ LINGCONNECT ANETA KIEDOS

denka

masz rację @m,w biuro jest ok. A mama muminka jest może zbyt ostrożna. Ja trochę dla nich już pracuję i nie ma problemu

tb1975

Od 4 lat wykonuję tłumaczenia dla LINGCONNECT. Jestem zadowolony ze współpracy: płatność zawsze na czas, stawki całkiem przyzwoite w porównaniu z innymi biurami tłumaczeń.

Zostaw opinię o BIURO TŁUMACZEŃ LINGCONNECT ANETA KIEDOS - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO TŁUMACZEŃ LINGCONNECT ANETA KIEDOS