Opinie o MATEKO Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MATEKO Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MATEKO Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MATEKO Sp.z o.o. w Warszawa

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MATEKO Sp.z o.o.?

@Były
@aaa

Możesz być najlepszy, sumiennie wykonywać swoją pracę ale nie uchroni Cię to przed znieważeniem, obrażaniem, poniżaniem. Nic się nie zmieniło i nie zmieni póki ten….. prowadzi firmę. Dobrze radzę, dla własnego zdrowia i spokoju omijaj ich szerokim łukiem !

Urszula Nowy wpis

Witam, kiedyś firma szukała do zespołu Product Managera. Trochę obowiązków jest wpisanych w stanowisko - aktywna sprzedaz, zarządzanie budżetem itp... a widełki płacowe jak wyglądają, mogę brac na powaznie to co piszą o wynagrodzeniu, że jest solidne z wyoskimi premiami?

KOLEGA kolegi Nowy wpis

Odradzam serdecznie , Januszex jakich mało , brak odpowiedzi po rozmowie , i naprawdę nie przyjemne doznania Nie polecam

Jak wygląda ścieżka kariery w MATEKO Sp.z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

były pracownik Nowy wpis

Ścieżka kariery wygląda w ten sposób, że właściciel który urządza staropolski zwyczaj mikrozarządzania na początku będzie miły, żeby potem cię zmieszać z błotem i nie zapłacić za pracę.

Jak to poniżanie wygląda w firmie? Podasz jakieś przykładowe sytuacje? Nerwy mam mocne, ale jak czytam o poniżaniu czy niszczeniu psychiki (padły tu takie określenia od innych) to sam nie wiem. Z drugiej strony ciężko mi znaleźć prace, a tu widzę, że przyjmują ludzi ze znajomością czeskiego.. a kasa chociaż jest dobra? Dają zarobić?

Aplikowałeś do firmy MATEKO Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

gość

Chyba do wariatkowa lub sanatorium leczyć psychikę po obcowaniu z właścicielem.

mam pytanie
@gość

ten komentarz niewiele wnosi. źle świadczy o autorze komentarza, a nie o firmie. rzeczywiście nie ma spotkań np. wigilijnych?

aaa

A co takiego dzieje się z właścicielem że tak piszesz? Trudno się dogadać? Widziałem komentarz o braku szacunku do pracownika i obcinaniu wypłat. Nadal takie sytuacje? Napiszcie czy coś poprawiło bo jakbym się chciał zatrudnić to wolałbym nie wpadać w konfliktowe sytuacje.

@Były
@aaa

Jak długo trwa proces awansu w MATEKO Sp.z o.o.?

wojtek

Polecam serwis, kultura i szacunek do klienta na wysokim poziomie

Olga

Ostatnie oferty pracy są z lipca i sierpnia. Jakieś plany kadrowe na 2023 r.? Pytam, bo tu się chyba Pan właściciel czasem udziela :) Interesują mnie stanowiska nie tyle techniczne, co związane z marketingiem.

klientka

jako klientka jestem bardzo zadowolona z produktu

ANITA

Oczyszczacz powietrza Aria jest świetny. Dzięki za doradztwo i możliwość poznania produktu.

the star dust

Dzień dobry, Wszelkie złe opinie o właścicielu Panu Marku M. są nie prawdziwe ja pamiętam współpracę jako merytoryczną i rzetelną. Panie Marku głowa do góry pozdrawiam były pracownik.

@the star dust

Dzień dobry. Dziękuję bardzo ! Niestety nawet się nie domysłami, kto się kryje pod tym nikiem, dlatego tym bardzie raz jeszcze dziękuję i życzę najlepszego ! Pozdrawiam. M. Matecki

super

super firma pozdrawiam

@super

To mógł napisać TYLKO sam właściciel ! Już dawno powinni was zamknąć! Tu się nie da pracować! Wariatkowo, (usunięte przez administratora), stres, łzy, oszukane pensji i rzekome prowizje których nigdy nie zobaczysz, zero szacunku do pracownika, klienta czy urzędów! Wstyd! Wszystkim szczerze odradzam! Nie dajcie się zwieść! (usunięte przez administratora)!

Jarek
@Gosc

myślę że właściciel miałby więcej do powiedzenia... ;) i chociaż jeden argument na poparcie swojej tezy, że to super firma :)

@Jarek

p. Jarku (pracowniku - choć wątpię, aby był pan aktualnie pracownikiem Mateko) ależ proszę bardzo wejść na naszą stronę www. Proszę się zapoznać z naszymi produktami, proszę wejść na naszego firmowego FB, zobaczyć co robimy marketingowo. Aria - nasz patent, pierwszy na świecie hybrydowy oczyszczacz powietrza, klimatyzator MaCH (złożone 3 wnioski patentowe), Lavender 3 - biobox ! absolutna światowa nowość. Przykro mi, że żyje pan hejtem, warto z tego wyjść, to ślepa uliczka. A jeśli jest pan byłym pracownikiem to życzę panu wszystkiego dobrego. Pozdrawiam. M. Matecki

@Gosc

Szanowny Gościu, wszystkie wpisy, które czynię na tym portalu, są pod moim imieniem i nazwiskiem. A tak trochę dla humoru; któż powinien nas zamknąć ? Jak już wspominałem na gowork.pl jeśli ma pan jakiekolwiek uzasadnione i wiarygodne dowody na poparcie swoich tez o "łzach, braku szacunku itd. itp." to przecież zamiast wylewać własne frustracje w necie doradzam PIP, czy sądy pracy. Niezależnie od tych pomyj z pana strony życzę wszystkiego dobrego i powodzenia. Pozdrawiam. M. Matecki

klientka

oczyszczacz fantastyczny dziękuję! będę wszędzie was polecać!

Czy w MATEKO Sp.z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

pytanie...

może umowa B2B?

jaaaaaaaaaaaa
@pytanie...

z szefem zawsze da się dogadać, ale nie jest to powszechną praktyką

Dobre ! ????????????

Julia

Czemu nie powszechną?

Ewelina
@jaaaaaaaaaaaa

A są ogólnie jakieś premie w firmie? Jak tak, to jak wygląda system premiowy? Możesz napisać o tym kilka słów?

Czy jest możliwość pracy w MATEKO Sp.z o.o. na część etatu?

Gosc!

Uwierz, nawet za DOPŁATĄ nie warto tam pracować! Stres, poniżanie, mobbing! Żadne pieniądze nie zwrócą Ci zdrowia! Odradzam !

Iwona
@Gosc!

Przykro mi, że masz tam takie warunki :( Czy zostało to gdzieś zgłaszane? Brzmi poważnie i tak jak mówisz szkoda zdrowia...

@Iwona

Oczywiście, każdy tam już coś zgłaszał nawet osoby obecnie pracujące…

Julia
@Gosc

No i jaki niby efekt tego jest? Bo zaraz wyjdzie, że wszystkich mają tu gdzieś

nie do wiary
@Gosc

każdy już coś tam zgłaszał i nie ma reakcji Państwowej Inspekcji Pracy? Niemożliwe. od razu byłaby kontrola...

Hanna
@nie do wiary

Tego raczej się nie dowiesz, a ty tez masz jakieś zarzuty? Sporo tutaj negatywnych głosów.

odpowiadam
@Hanna

to że sporo głosów nie oznacza to że wystawia je sporo osób ;) bo może to być jedna osoba :) uważam ze warto to przesiać przez palce :) zero konkretów...

Witam Kupiłem oczyszczacz który był uszkodzony,. Chciałem go oddać i pojawił się problem, że obciążą mnie kosztami filtrów. Z tego powodu zostawiłem i wysłałem do serwisu, naprawiono i po kilku godz. przestał działać. Dodam że jest nie miła obsługa...... nie polecam

Czy firma MATEKO Sp.z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie ma tam szkoleń ;)

@Gosc

To słabo, bo nie można się rozwijać. Nawet jak się podpisze lojalkę to też nie zafundują jakiegoś kursu, żeby zrobić nowe uprawnienia?

ByłyWspółpracownik

Nie polecam współpracy z panem właścicielem. Opowiada cuda, bajarz z niego niesamowity, zachęca do współpracy zmyślając pięknie. Kiedy przychodzi do zapłaty za pracę - nie płaci za zamówione materiały, bo ma do nich niekończącą się listę uwag. Wykorzystuje je jednak w swojej działalności. Stracony czas, nerwy, pieniądze. Nigdy więcej.

@ByłyWspółpracownik

No dobrze, ale podpisałeś chyba umowę o współpracy, a na zamówione materiały też masz pewnie kwity. Nie można ot tak sobie nie zapłacić. Przecież możesz zawiadomić PIP i domagać się zwrotu poniesionych kosztów. No chyba, że wszytko to były ustne ustalenia.

ByłyWspółpracownik
@Paweł

Mam umowę. Darowałem sobie wystawianie rachunku. Firma nie wystawiła ze swojej strony żadnego dokumentu, nawet nie pytała o dane do rachunku. To było w zeszłym roku. Po wielokrotnych kontaktach z panem Markiem i jego współpracownikami osobiście twierdzę, że to jak praca za karę. Szkoda nawet oglądać się za siebie po te kilkaset złotych. Ale zdeterminowani powinni iść tą drogą, jak Pan pisze.

@ByłyWspółpracownik

No właśnie. Takie odpuszczanie sprawi tylko że ktoś może poczuć się bezkarny. kilkaset złotych to tez pieniądz, nie? Dla zasady nie wolno puszczać w niepamięć.

Jakie są warunki zatrudnienia w MATEKO Sp.z o.o.?

Gosc

Zlecenie, zlecenie, na czas określony. Nigdy nie dostaniesz wyższej pensji wręcz przeciwnie. Nigdy tez nie dostaniesz obiecywanych premii! Nie zawracaj sobie głowy !

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, przed spotkaniem wszystko odbywało się płynnie. Nie dostałem jednak informacji zwrotnej mimo zapewnień, że taka będzie w ciągu 2 tygodni.

Zostaw merytoryczną opinię o MATEKO Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MATEKO Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEKO Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEKO Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MATEKO Sp.z o.o.
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Przyleśna 17A
    05-126 Warszawa