Kompass - Consulting

Opinie o Kompass - Consulting

Mateo

Byłem u nich na kursie i jestem bardzo zadowolony. Miłe pomocne Panie, czasami niektóre rzeczy się przeciągały, ale robiłem już kilka kursów dofinansowanych z UE i tak się czasami dzieje, straszna biurokracja, tony papaieru...Na pewno mogę polecić, kurs kosztowąłby mnie prawie 2500 zł, a tu za darmo do tego stypendium skzoleniowe 1000zł i zwrot za dojazdy. Nawet jeżeli musiałem troche poczekać to jestem ponad 3500 do przodu. Trzeba się jednak liczyć ze sporą ilością papierów...

Darek Katowice

Kursy robią ale stypendia za kurs oraz zwroty za dojazdy nie można się doprosić .Nie polecam tej firmy gdyż oszukujä ludzi w sprawie wypłaty stypendium oraz zwrotòw za dojazd na kurs

Daro katowice

Jestem po kursie na spawacza miesiąc po dodzisiejszego dnia niema zwrotu na dojazdy oraz stypędium za kurs następna firma co oszukuje ludzi . Z tego co mi wiadomo miałbyć zwrot za dojazdy . Nie polecam tej firmy bo to ściema z wypłatą

Iwona

Obecnie nie znalazłam informacji odnośnie aktualnych ofert pracy w firmie. Czy jest tu jakiś użytkownik, który niedawno podjął pracę w Kompass - Consulting? A może ktoś chciałby aplikować do firmy? Wprawdzie na oficjalnej stronie firmy nie ma obecnie aktualnych ofert pracy, jednak widnieje informacja, że takie oferty pojawią się niebawem. Warto zatem śledzić stronę: https://kompass-consulting.pl/praca

Warto alikować

Praca w młodym zespole, firma rozwija się dynamicznie, ma wypracowaną pozycje na rynku. Atmosfera jest bardzo miła. Kierownictwo firmy dba o pracowników. Myślę, że firma zmieniła się na lepsze. Jeśli zastanawiasz się czy aplikować do Kompass z miłą chęcią polecam tą firmę.

Małgorzata

Poszukuje świadków zdarzeń od 2012 r wprowadzania odrażających informacji na mój temat, zachowań, planowania zakupów,wyjazdów,używanej technologi i i innych.Proszę o kontakt mag2011@interia. pl,tel.572126835 Małgorzata Szarpatowska

Iwona

@Marek rozumiem, że Twoja opinia odnosi się do jednego z klientów, z którymi współpracuje Kompass - Consulting. Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej myśli na wątku dotyczącym tej konkretnej firmy na naszym portalu. Tutaj chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie doświadczenia masz bezpośrednio z Kompass - Consulting. Jak oceniasz współpracę z nimi?

vent

Świetnie, że dla pracowników zapewniona jest odpowiednia umowa @Dan. Może wiecie jak przygotować się na rozmowę na specjalistę ds. rekrutacji pracowników? Oczekują 2 letniego doświadczenia, ale skoro jest zapewniona umowa o pracę, to jeszcze lepiej.

zniechęcony

Coś tam mają to dobre określenie. Przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne i przez 3 miesiące bez odzewu. Czy tak trudno napisać że dziękujemy ale nie skorzystamy z Pana usług. Przeciągają, zwodzą, nie teraz za tydzień może, może za miesiąc... Kolejna świetna firma która robi sobie bazę na kiedyś tam. Może za rok może za pięć coś tam będziemy mięli. Nie polecam choć rekrutacja profesjonalna i kontakt bardzo miły

Mathew

rekrutacje do Qataru prowadzą dla Aqvarius Trading WLL, której już ktoś wystawił odpowiednia opinię

Marek
@Mathew 23.04.2016 14:23

Mathew - zgadzam się. Aquarius chcą żebys pracował 60h tygodniowo ! To bandyci, uważajcie.

Marek
@Mathew 23.04.2016 14:23

Zostaw opinię o Kompass - Consulting - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompass - Consulting