Kompass - Consulting

Poznań

Kompass - Consulting

Opinie o Kompass - Consulting

Iwona

Obecnie nie znalazłam informacji odnośnie aktualnych ofert pracy w firmie. Czy jest tu jakiś użytkownik, który niedawno podjął pracę w Kompass - Consulting? A może ktoś chciałby aplikować do firmy? Wprawdzie na oficjalnej stronie firmy nie ma obecnie aktualnych ofert pracy, jednak widnieje informacja, że takie oferty pojawią się niebawem. Warto zatem śledzić stronę: https://kompass-consulting.pl/praca

Warto alikować

Praca w młodym zespole, firma rozwija się dynamicznie, ma wypracowaną pozycje na rynku. Atmosfera jest bardzo miła. Kierownictwo firmy dba o pracowników. Myślę, że firma zmieniła się na lepsze. Jeśli zastanawiasz się czy aplikować do Kompass z miłą chęcią polecam tą firmę.

Małgorzata

Poszukuje świadków zdarzeń od 2012 r wprowadzania odrażających informacji na mój temat, zachowań, planowania zakupów,wyjazdów,używanej technologi i i innych.Proszę o kontakt mag2011@interia. pl,tel.572126835 Małgorzata Szarpatowska

Iwona

@Marek rozumiem, że Twoja opinia odnosi się do jednego z klientów, z którymi współpracuje Kompass - Consulting. Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej myśli na wątku dotyczącym tej konkretnej firmy na naszym portalu. Tutaj chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie doświadczenia masz bezpośrednio z Kompass - Consulting. Jak oceniasz współpracę z nimi?

vent

Świetnie, że dla pracowników zapewniona jest odpowiednia umowa @Dan. Może wiecie jak przygotować się na rozmowę na specjalistę ds. rekrutacji pracowników? Oczekują 2 letniego doświadczenia, ale skoro jest zapewniona umowa o pracę, to jeszcze lepiej.

zniechęcony

Coś tam mają to dobre określenie. Przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne i przez 3 miesiące bez odzewu. Czy tak trudno napisać że dziękujemy ale nie skorzystamy z Pana usług. Przeciągają, zwodzą, nie teraz za tydzień może, może za miesiąc... Kolejna świetna firma która robi sobie bazę na kiedyś tam. Może za rok może za pięć coś tam będziemy mięli. Nie polecam choć rekrutacja profesjonalna i kontakt bardzo miły

Mathew

rekrutacje do Qataru prowadzą dla Aqvarius Trading WLL, której już ktoś wystawił odpowiednia opinię

Marek
@Mathew 23.04.2016 14:23

Mathew - zgadzam się. Aquarius chcą żebys pracował 60h tygodniowo ! To bandyci, uważajcie.

Marek
@Mathew 23.04.2016 14:23

Zostaw opinię o Kompass - Consulting - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompass - Consulting