POLICHEMA SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Opinie o POLICHEMA SP. Z O.O.

LABORANT

Oferta pracy, która pojawiła się na portalach na stanowisko Laborant to w realu 3/4 handel, 1/4 laborka...z naciskiem na handel...strata czasu...Pan, który jak sam stwierdził nie jest chemikiem miał najwięcej do powiedzenia i nie słucha drugiej osoby. Trzeba było kilka razy mówić to samo...a może to nowa metoda na sprawdzenie kogoś czy kłamie :)... Pan rekruter wie lepiej niż Ty jak jest w danej Firmie mimo, że nie pracował tam gdzie dana osoba ale zna się lepiej i ma swoje teorie, a jak brak mu argumentów to stwierdza że ma się małe doświadczenie no bo np rok w laborce to może i mało ale ok na ofertę mogły składać osoby bez doświadczenia "Nie ma znaczenia, czy masz już doświadczenie zawodowe czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy. "...pewnie myśli, że osoba z doświadczeniem przyjdzie za 2500 brutto...powodzenia na rynku. Jedyna kompetentna osoba to Pani rekruter która zadawała konkretne pytania o pracę, jakie badania wykonywało się na danym stanowisku, tak powinna być przeprowadzona rozmowa a nie "pierdolenie o dupie marynie" co by Pani/Pan zrobił jakby ....gdzie odpowiedzi na tego typu pytania jest pełno w necie...

Zostaw opinię o POLICHEMA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLICHEMA SP. Z O.O.