EM GROUP SP. Z O.O.

Zgorzelec

Opinie o EM GROUP SP. Z O.O.

Bogdan

EM GROUP Rawicz oszukuje. nie radzę. 0.45 gr/ km. bez podstawy.

Poldek

Teraz EM Group poszukuje kierowców w ruchu międzynarodowym, jak napisali w ogłoszeniu szukają osób z prawem jazdy kat. CE, które posiadają kartę kierowcy oraz kurs na przewóz rzeczy. Kierowca otrzymuje auto z kontraktem serwisowym oraz pełnym automatycznym systemem poboru opłat drogowych w Polsce i w Europie. Ich główne kierunki to Francja i Hiszpania. Brzmi ciekawie.

Paweł
@Poldek 03.08.2015 22:10

To idź i się przekonasz jaka to holota2

Zostaw opinię o EM GROUP SP. Z O.O. - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EM GROUP SP. Z O.O.