Opinie o SENSATA w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SENSATA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SENSATA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENSATA w Bydgoszcz

Heepe

Nie ma już sensaty co z ludźmi? Nikt nie został

Patryk
@Heepe

Pracuja gdzie indziej :-) po sensacie zostaly dobre wspomnienia

żaba
@Heepe

Niektórzy poszli do Tyco ale tam się nie sprawdzili więc ich wykopali. Leniwcom i cwaniaczkom nikt nie chce płacić

Monterów było wielu
@żaba

A ja wiem, gruba tam poszła ale jej tam nie chcieli bo nie kumata, nic nie umiała, zresztą w sensacie też nic a nic nie wiedziała, nie znała się na technologii, co produkują, , nie znała się na montażu a kto jak kto ale ona powinna wszystko mieć w jednym paluszku, od niej ludzie powinni się uczyć a ona nic, klapa. Żenująca grubaska

Maria Nowy wpis
@Monterów było wielu

A to na jakiej technologii trzeba się tam znać w takim wypadku? Skoro już zacząłeś temat (to obrażanie w twoim komentarzu mi się nie podoba trochę).

Ten sam Nowy wpis
@Maria

Jakie obrażanie? Gruba to jej ksywka, sama się z tego śmiała i mówiła żeby tak na nią mówić , była też Krzywa, Łysa, więc o co chodzi ????

Ha ha ha Nowy wpis
@Maria

A guzik mnie obchodzi że ci się nie podoba ????????????????????????????

Na jakie wsparcie w SENSATA mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Krystyna Nowy wpis

Po co wy o takie rzeczy pytacie przecież Sensaty już dawno nie ma.

Karol

Czy firma zatrudnia osoby poniżej 18 roku życia ?

W.........A

Niektórzy nabijają się z nas że wciąż tu pracujemy, ktoś komuś źle życzy a ja myślę i nawet jestem pewna w stu procentach że to robią osoby które przeszły do teleplanu a z tego co wiem to tam nie jest tak super fajnie jak co niektórzy opowiadają, tam też zwalniają, praca też nie jest fajna i zależy gdzie się trafi. A w ogóle to nie chciałabym się z niektórymi osobami spotkać w innym zakładzie bo dużo tu plotkar i donosicielek, aż przykro patrzeć że takie młode osoby interesuje prywatne życie współpracowników, kto ma męża a kto ma konkubenta, kto ile choruje i kto znowu wziął urlop. Wstyd naprawdę wstyd, spójrzcie na siebie, co sobą reprezentujecie. Jak brudną toaletę po sobie zostawiacie, obojętnie czy toaleta przy szatni przy też na P4 jest notorycznie obs*ana,to tak się zachowują cywilizowani ludzie? z wierzchu paniusie a tak naprawdę to niechluje.

@W.........A

Mamy bekę z was ze narzekacie jak to jest źle , ze znowu ten hcuj kierownik na nadgodziny każe zostać, a jak przychodzi co do czego to liczycie po cichu ze może was gdzies na nowym miejscu znowu kierownik przygarnie. A potem się zacznie to samo. Don't boat yourself. Wszyscy mają was/nas głęboko. Liczy się premia za wykonanie zadania liczona w dziesiątkach tysięcy. My jesteśmy murzynami i mamy się z tego cieszyć ze z nadgodzinami udaje się zarobić 2100. Sorry ale w biedronce bez nadgodzin zarabia się więcej.

Człowiek z Ałma Aty
@W.........A

Albo jedna zmiana gada na drugą, czepia się drobiazgów a sami partaczą robotę, z tymi ludźmi nie da się już pracować.

Byłypracownik
@ja

No patrz, to dziwne bo ja zarabiałem ponad 2.700 zł netto, system 4 brygadowy. Rok 2017.

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Alicja

Proszę Was o umieszczanie tylko merytorycznych wpisów na temat SENSATA jako pracodawcy, ponieważ taki jest cel tego forum- uzyskiwanie przez użytkowników jak największej liczby rzetelnych informacji o danym pracodawcy. Jak wygląda obecnie sytuacja w wewnętrznej strukturze firmy SENSATA?

Wong & George
@Alicja

Jak wygląda obecnie sytuacja w wewnętrznej strukturze firmy SENSATA? Firma Sensata została zamknięta z ostatnim dniem Pazdziernika.

Robilol
@Wong & George

A co z pracownikami?

Wong & George
@Robilol

Pracownicy byłej Sensaty pracują już w innych firmach. Sensata Bydgoszcz już nie istnieje.

Patryk

Jakby nie bylo to na kazdym tego typu forach sa zle i dobre wiesci. Prawda i kłamstwa. Gdyby kazdy z nas mialby tu cos zamiescic to byloby niezle opowiadanie. Komedia polaczona z horrorem. Ale nie ma co sie rozczulac....to juz koniec nie ma juz nic...

98gregor
@Patryk

Koniec z sensata?

jestem, jestem
@98gregor

Jeszcze nie Kałowiec zostaje

Panna

Mialam chlopaka ktory tam pracowal, puszczal sie z dziewczynami tam, jedna uwierzyla w jego gierki na stale,kobitki uważajcie

Jeszcze Dziewica...

A który to?

pani z cukierni
@Panna

Tam był taki co się puszczał z dziewczynami? Aż trudno w to uwierzyć, nie przypominam sobie żeby tam pracował jakiś bałamutnik, na które by leciały kobiety.

Panna

Naprawdę są tam kobiety, które mimo ze maja kogos potrafią wysłać zdjecia nagie w recznikach, o trzech słyszałam, jedna miala faceta i potrafila sie spotykać, druga zdjęcia wysla,a trzecia niby potrafia uwieść, serio tam sa takie laski?

Kamien_nozyce_papier
@Panna

To nagie czy w recznikach??? Bo to sprzeczne informacje Panienko.

Scooby Doo

Przykre jest tylko to,że zostali ludzie,którzy przez całe swoje życie sie "ślizgali"kosztem innych. I ich dzień pracy polega tylko na tym żeby wzbudzić sensacje,dodać cos od siebie i pość "wyżej"i złożyć swój codzienny obowiązek -donos. Prosiliście zeby operować nazwiskami, myślę że imię wystarczy -Sebastian z magazynu, przykra, bardzo prosta, mało wartościowa i inteligenta osoba. Życzę mu powodzenia w nowej pracy,mam nadzieje że trafi na kierownictwo,które ceni dobrą prace a nie bycie KRETEM!!

Where are You
@Scooby Doo

Pisz konkrety o co chodziło wszyscy chcemy wiedzieć co zrobił na kogo donosi jakieś sytuacje nie wyssane z palca my tu jeszcze pracujemy musimy wiedzieć na kogo uważać chyba że tylko oczerniasz wszystkich w firmie

Gosc88

A co z Bułgarią ??? Miejsca pracy tam?

alosza

macie już nową pracę? gdzie teraz pójdziecie do roboty?

Zupka chińska

Jak typowa Grażyna :-)

ble
@Zupka chińska

A ty zapewne Janusz... :)

Mariolka
@ble

Mariola jestem i martwie sie o losy ludzi z sensaty hahahha

GO WORK
@alosza

Pójdziemy gdzie Ty abyś mógł (a) daje głupie komentarze pisać i ludzi oczerniac!!! Żenada

gość

do metalkas właśnie rekrutują

Marian

Jak tam praca w sensacie jeszcze działacie czy już firma upadła bo przy tych liderach co tam byli to szkoda gadać tylko pracownicy w porządku byli na P1 i P4 z którymi pogadać można było może nie z wszystkimi ale z większością

nicpoń
@Marian

Nie interesuj się za dużo, bo kociego pyszczka dostaniesz :-)

Pani

A co to za wyjazdy do Bułgarii,?

Pani

A co to za wyjazdy do Bułgarii,?

Johny

a co z pachołkiem A.P. ?? Może Po śladach jakoś da się dojść czy jeszcze jest czy już się jej pozbyli?

Johny

Dwa pytania Jak ma na imię pachołek? Kiedy zamykacie budę?

Kuba

Ale piszcie odważnie kto na kogo donosi, operujcie nazwiskami. Wszyscy chcemy wiedzieć kto komu świnie podkłada i donosi

Edward

Sensata zostaje

Bonifacy
@Edward

chyba na dnie he he

Dobry
@Bonifacy

Dobrze by było,aby ludzie którzy potrafił podj.. kogoś o to aby mieć jego stanowisko wylecieli

Xyz
@Dobry

Czyżby mowa o Sebastianie z magazynu?

Dobry
@Xyz

Nie tylko, przyjaciel przyjaciela, fałsz

Boski

Nie no ta Semsata to mistrz Świata. Z tego co widzę wszystko co powiedzą to tak nie będzie. Żal bo to wychodzi takie sterowanie wiatrem z Ameryki. Komedia.

Novakova

Robi się co raz ciekawiej w tej sensacie...:))

Zostaw merytoryczną opinię o SENSATA - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SENSATA?

Kandydaci do pracy w SENSATA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SENSATA