Dermorekrutacja

Malbork

Dermorekrutacja

Opinie o Dermorekrutacja

Dominika

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie ogłoszenia na dermokonsultantkę w Warszawie. Wszystko pięknie ładnie, z tym, że nie ma informacji odnośnie umowy. Czy może ktoś się orientuję, czego się spodziewać po współpracy z tą firmą i jakiego rodzaju umowy oczekiwać, o pracę, zlecenie czy o dzieło jedynie.

Zostaw opinię o Dermorekrutacja - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dermorekrutacja