Opinie o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Karol

Agencja Pracy Refinanse ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy dobrze sie z nimi pracuje? Na co trzeba zwracać uwagę?

Aaaadas
@Karol

Ja pracuje w Hanplascie za ich pośrednictwem i nie słyszałem na ich temat jakiś złych opini a pracuje w Hanplascie od nich chyba gdzies ponad sto osob. Sałate też dają na czas

Pszczółka Maja

Mogliby zmienić adres bo parkowanie na dworcowej to jakiś koszmar! No i kawy nie dają jak przyjdziesz na rozmowę kwalifikacyjną. hehehe Śmieje się bo widzę większość opinii pozytywnych - Chociaż sama nie mam im nic do zarzucenia. Aaaaaa i jeszcze jedno. Trzeba iść po schodach jak się wchodzi do biura :)

Bogdan :)

Byłem bezdomny i nie mogłem znaleźć pracy bo nikt nie chciał potraktować mnie poważnie. Refinanse jako jedyni dali mi szanse. Załatwili prace, a po trzech dniach dali mi pieniądze na bilet miesięczny. Dzisiaj wynajmuje mieszkanie i mogę normalnie żyć. To wszystko zawdzięczam ludzkiemu podejściu do mojej osoby przez pracowników Agencji. Nic ode mnie nie chcą. Jedynie mam dobrze mówić na ich temat aja postanowiłem napisać tą opinie.

Adi
@Bogdan :)

No i co ci to dało Bodziu? Popracowałeś 7 miesiecy i znowu wróciłeś na stare śmieci

Syrkaaaa

siódma wypłata i dostałam taką jak sie umawialismy. wszystko jasne i przejzyste więc jest ok. szkoda że mam umowe tymczasowa ale w sumie nie jest źle. Ty Zasmucona co się dziwisz ze po 13 dniach ciszy ktoś cię z pracy wyrzucił???? Jesteś śmieszna!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Produkcja- praca dla lakiernika/technologa!. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Szczotek

Narazie jest dobrze bo widać że poświęcają te dużo czasu na pracownika Ciekawe jak długo. Pewnie za jakiś czas im się znudzi...

Zasmucona :(

Ja nie potwierdzę pozytywnych opinii! Dostałam od nich fajną prace z której byłam naprawdę bardzo zadowolona i zwolnili mnie tylko dlatego że nie miałam przez 13 dni usprawiedliwionej nieobecności i nie odbierałam telefonu. Może i są pomocni i nie oszukują jak wiele innych agencji ale zrozumienie na wyjątkowe sytuacje też trzeba mieć.

Aaaaaa
@Zasmucona :(

No takie juz sa prawa. A pani myslala ze beda pania trzymac bo pani nie raczyla zadzwonic

Łuki

Starają się hi hi.. Pierwsza Agencja pracy która dała mi paczkę na święta. I tak trzeba bo teraz jest sezon na pracownika

Po za tym, że czekałam na pracę ponad dwa tygodnie to mam dość pozytywne odczucia. Zaskoczyli mnie, że można dostać zaliczkę jak potrzebne pieniądze. Przesympatyczne i bardzo pomocne są Panie w sekretariacie, które gorąco pozdrawiam.

Zioło

Pracuje w Sichert dzięki Refinanse i praca jest super. Z przyjemnością wstaje rano do pracy. Pozdrawiam cały Sichert i Refinanse.

Syla

W końcu normalna Agencja Pracy która traktuje ludzi poważnie poczynając od rozmowy o prace i kończąc na samej pracy. Na razie wszyscy ich chwalą i mam nadzieję, że nie uderzy im woda sodowa do głowy. Pozdrawiam wszystkich

Radek

Płacą, nie ściemniają i można się z nimi dogadać. Jak pasują warunki pracy to śmiało można podpisać umowę. Cała reszta taka sama jak w innych agencjach.

Klaudiusz

No może być ale tyłka nie urywa. Nie ściemiają to fakt wiec raczej jest Ok. He he dlatego to pisze :)

Staszek

Niby są pomocni a mi zaliczki nie dali bo jak twierdzą pracuje tylko 10 dni. A jaka różnica ??!!!!Skoro wypracowałem to mogli by dać jak mam tak ważna sprawę. Po za tym praca jest Ok.

Są całkiem spoko. Starają się być bardzo pomocni. Jak jest potrzeba to dają zaliczki z wynagrodzenia z czym się wcześniej nie spotkałem. Na razie pracuje u nich 3 miesiąc i jest ok.

Konieczka M

Dziękuje za prace! Pozdrawiam Refinanse

Robert K.

Pracuje w Refinansach na produkcji jako tymczasowy od 6miesięcy i jestem na tyle zadowolony, że pierwszy raz w życiu piszę pozytywną opinie. Robie to dlatego, że uczciwie mnie potraktowali i zasłużyli na dobre słowo. Polecam Agencje Pracy Refinanse. Pozdrawiam serdecznie Refinanse!

Z przyjemnością napiszę pozytywną opinie, bo mi pomogli, a wcale nie musieli. Można na nich polegać. Polecam. :)

Raflik

Pierwsza agencja pracy która mnie nie rżnie na wypłacie. Z tego powodu polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Zobacz opinie na temat firmy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)
4.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)