Press Glass SA

Katowice

Opinie o Press Glass SA

Mirek

Czy wynagrodzenie w Press Glass poprawiły się może? Wiem, że narzekaliście na niskie płace a ponieważ chce aplikować dlatego dopytuję. Jaka jest atmosfera w firmie? Podpowiedzcie cos nowemu kandydatowi?

selin

Jeśli chcesz uzyskać obiektywną opinię o Press-Glass to szukaj pod starą nazwą "Press-Glas" - Tychy.

Dominika

Czy jakieś informacje na temat oferty pracy dla pracownika produkcji w Press Glass SA?

ara

a konkretnie to w takim razie ile ci tego wynagrodzenia zaproponowali że jesteś taka spokojna? plis odp

Rob

No właśnie się dowiedziałam w momenci ekiedy zaproponowano mi pracę. Gdybym wiedziała jaką płace oferują,nie stresowałabym się przechodzeniem przez dwa czy trzy etapy rekrutacji... Chyba,że to tylko moja subiektywna opinia.

Rob

Jeszcze raz pytam, jakie warunki są w Press Glass? Warto się tam rozwijąć? Czy te korzyści skierowane są tylko w jedną stronę-pracodawcy ? Oczekuję rzetelnych opinii. Chodzi mi o warunki na stanowiskach w biurach.

Rob

A jakie są w Press Glass?

Rock

Warto pracować w exporcie w tej firmie ? Jakie warunki pracy,atmosfera ,wynagrodzenie ? Bardzo jestem ciekawa jak to wygląda w środku, bo z zewnątrz same ochy i achy co trochę jest mi podejrzane... Zarobki jak na taką firmę z takim prestiżem powinny być naprawdę dobre... ale z doświadczenia wiem,że róznie to bywa... PRosze o wiarygodne i sprawdzone opinie.

etin

Nigdy nie ocenia się firmy po ogłoszeniach o pracę. Dopiero jak się zatrudnisz, to się przekonasz jak bolesne jest zderzenie obietnic z rzeczywistością. Co innego obiecywać, a co innego dotrzymywać. Po ogłoszenia oceniają firmy tylko naiwni i ludzie po studiach. Przemielą ich tam jak w maszynce do mięsa.

haczyk

Mozecie sie zdziwc Pracuje tam wycisna was jak cytryne

Firma Press Glass SA była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.

Zostaw opinię o Press Glass SA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press Glass SA