counter
2 10 18 5 1
Natalia Nowy wpis

Cześć, zajrzałam na stronę internetową Press Glass i zauważyłam, że obecnie poszukują pracowników w miejscowościach: Miętno, Konopiska, Radomsko, Tychy oraz Tczew. Czy ktoś z Was pracował, w którejś z miejscowości i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami z pracy w danym miejscu? Macie może jakieś porównanie? Warunki pracy się jakoś różnią w zależności od miasta?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.

Czy pracownicy w Press Glass SA dogadują się między sobą?

Cienki Julek Nowy wpis

Nic się nie zmieniło w tej firmie dalej dziadostwo na każdym kroku, jedynie się zmieniło to że doświadczeni ludzie się zaczynają zwalniać i pomału PG czuje sraczkę. Pozdrawiam i życzę zmiany pracy :)

Administrator Nowy wpis

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Seb

Witam jakie są zarobki w press glass Tychy dzięki za odp

Jak oceniasz pracę w firmie Press Glass SA? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Henryk

Coś nie chce się pisać? Mam wrażenie, że poprawiło się w firmie i dlatego nikt nie narzeka

Mirek

Czy wynagrodzenie w Press Glass poprawiły się może? Wiem, że narzekaliście na niskie płace a ponieważ chce aplikować dlatego dopytuję. Jaka jest atmosfera w firmie? Podpowiedzcie cos nowemu kandydatowi?

selin

Jeśli chcesz uzyskać obiektywną opinię o Press-Glass to szukaj pod starą nazwą "Press-Glas" - Tychy.

Dominika

Czy jakieś informacje na temat oferty pracy dla pracownika produkcji w Press Glass SA?

ara

a konkretnie to w takim razie ile ci tego wynagrodzenia zaproponowali że jesteś taka spokojna? plis odp

Rob

No właśnie się dowiedziałam w momenci ekiedy zaproponowano mi pracę. Gdybym wiedziała jaką płace oferują,nie stresowałabym się przechodzeniem przez dwa czy trzy etapy rekrutacji... Chyba,że to tylko moja subiektywna opinia.

Rob

Jeszcze raz pytam, jakie warunki są w Press Glass? Warto się tam rozwijąć? Czy te korzyści skierowane są tylko w jedną stronę-pracodawcy ? Oczekuję rzetelnych opinii. Chodzi mi o warunki na stanowiskach w biurach.

Rob

A jakie są w Press Glass?

Rock

Warto pracować w exporcie w tej firmie ? Jakie warunki pracy,atmosfera ,wynagrodzenie ? Bardzo jestem ciekawa jak to wygląda w środku, bo z zewnątrz same ochy i achy co trochę jest mi podejrzane... Zarobki jak na taką firmę z takim prestiżem powinny być naprawdę dobre... ale z doświadczenia wiem,że róznie to bywa... PRosze o wiarygodne i sprawdzone opinie.

etin

Nigdy nie ocenia się firmy po ogłoszeniach o pracę. Dopiero jak się zatrudnisz, to się przekonasz jak bolesne jest zderzenie obietnic z rzeczywistością. Co innego obiecywać, a co innego dotrzymywać. Po ogłoszenia oceniają firmy tylko naiwni i ludzie po studiach. Przemielą ich tam jak w maszynce do mięsa.

haczyk

Mozecie sie zdziwc Pracuje tam wycisna was jak cytryne

Firma Press Glass SA była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Press Glass SA - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Press Glass SA
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kopalniana 9