NZOZ Medical-Center

Katowice

Opinie o NZOZ Medical-Center

Alicja

Widzę ogłoszenie o pracę, co prawda nie w Krakowie, ale w Bytomiu na pielęgniarkę w NZOZ Medical-Center w Szpitalu w Bytomiu na Oddziale Chirurgii https://www.gowork.pl/praca/nzoz-medical-center;pr Ktoś pracował na tym oddziale? Ciężka jest tam praca? Jakie są wymogi, żeby dostać tam pracę? Polecacie aplikować?

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w NZOZ Medical-Center? Co możecie napisać o przebiegu samej rozmowy? Jakie pytania usłyszeliście? Może macie na tę chwilę jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

duggo

Widziałem podobne ogłoszenie @Medic tylko, że konkretnie okolice Katowic, to może to samo. Nie wiem ale napisali jedynie, że zatrudnienie jest na umowę kontraktową. Szkoda, że nie na umowę o pracę no ale też nie jest źle, nie wspomnieli nic na temat zarobków

Medic

Nadal poszukują lekarzy SOR do Tarnowskich Gór , zwłaszcza internistów. Proszę dzwonić na 792376750, polecam firmę

Małgosia

Bardzo dobra firma. Wynagrodzenie zawsze na czas. Współpracują z nimi najlepsi specjaliści, pielęgniarki też nie mają powodów do narzekań. Dyżury wg ustalanych grafików. To porządny NZOZ, warto z nimi współpracować. Polecam!

Zostaw opinię o NZOZ Medical-Center - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Medical-Center