Greifbau Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Greifbau Sp. z o.o.

Firma dajaca pipu(panstwowej inspekcji pracy) umowe zlecenie (śmieciowka)kasa marna 9zl brutto.Jesto dawne iso perfect Matejko.

Andrzej

Pan Czopek-to dopiero ojszczymurek gratulacje dla tego co przyjoł tego lesera i nieroba

Andrzej

nie polecam terror kierownik kutas jakich mało rotacjii straszna.Tam robia same tampaki w pizde i na gaz.

Chcesz pomóc innym podjąć decyzję czy podjąć pracę w firmie Greifbau Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Greifbau Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greifbau Sp. z o.o.