Anonymous advertisement

Śląskie

Opinie o Anonymous advertisement

Alicja

Jesteś zatrudniony w Anonymous advertisement? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Jakie dodatki oferuje pracodawca swoim pracownikom? Podziel się swoją oceną.

Alicja

goca

Mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds. Marketingu w Bydgoszczy. Fajna oferta, bardzo obiecująca. Jak wygląda u nich proces rekrutacji? Mam się szykować na poważne starcie? :)

Zostaw opinię o Anonymous advertisement - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anonymous advertisement