Opinie o KKM Dystrybucja Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KKM Dystrybucja Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KKM Dystrybucja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KKM Dystrybucja Sp. z o.o. w Kraków

Kacper Nowy wpis

Czy pracodawca w tej firmie jest niekonfliktowy?

ByłyNiezadowolnyPracownik Nowy wpis

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak nieprofesjonalną firmą i tak nieprofesjonalnymi właścicielami. Bardzo duża presja (pytanie "co teraz robisz?" zadawane co pół godziny kompletnie rozprasza i wytrąca z równowagi) oraz brak szacunku dla pracowników to tylko kropla w morzu powodów ogromnej rotacji pracowników w KKM. Śmieciowe umowy i śmieciowe wynagrodzenia to dla nich standard, mamią tylko umową o pracę dla "pracowników, którzy się wykażą", co jest oczywiście kolejnym kłamstwem i kolejną bzdurą. Marketing i sprzedaż "cud tabletek" na odchudzanie opierają na wykorzystywaniu technik manipulacji, oszukując ludzi. Bardzo żałuję mojego straconego czasu pracując dla K K M. Jeśli zastanawiasz się, czy tam pracować, dobrze radzę szukać dalej.

Magda Nowy wpis
@ByłyNiezadowolnyPracownik

Wydaje mi się, ze ta firma juz nie istnieje. Właściciele z tego co slyszałam prowadzą teraz salon fryzierski dla psów

everybody Nowy wpis

Firma działa na pograniczu prawa, sprzedaje niezarejestrowane, niezgłoszone "suplementy" o niejasnym składzie. Rotacja jest ogromna, ludzie orientują się, co to za przekręt i sami odchodzą. Produkty oczywiście nie są skuteczne, bo nie mają prawa być (przedłużanie penisów tabletkami, serio?) - ten handelek to szwindel i wkrótce zmiana prawa ukręci temu łeb. Nie pakujcie się w to, nawet jeśli panowie obiecują wysokie pensje - to też ściema.

Aneta

@Marta rozumiem, że w firmie występowała rotacja. Jak duża była jej skala? Chętnie dowiemy się co mogło być jej przyczyną. Czy obecnie pracujesz jeszcze w KKM Dystrybucja, czy zmieniłaś pracę?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Hej Pracowałam w tej firmie , i fakt jest taki że pracodawcy są mili . Panują tam warunki bardziej koleżanskie . Ale tu jest ale bo to było podejście psychologiczne . Obserwowałam z przerażeniem jak jedni znikali a druczy się pojawiali w tej firmie . Rotacja była niesamowita ! A do tego stres ! Ja tylko czekalam aż sie zwolnie . Ja jestem pewna ze te pozytywne komentarze są pisane przez zarząd. Ja zawsze sprawdzałam historie w komputerze !

troche_prawdy

jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości i jeszcze łudzi się pod wpływem tych pozytywnych komentarzy pisanych przez właścicieli, że to poważna firma zamieszczam kilka infromacji: - wsytarczy chwila googlowania by znaleźć infromacje, że firma sprzedaje specyfik Acai Original za pośrednictwem strony www.naturalneodchudzanie.com Popatrzcie na tą stronę. Pełna oszukańczych mechanizmów, te wyskakujące chmurki "Ostatnio dokonane zakupy" to pic na wodę, lewe certyfikaty instytucji, które nie istnieją. Nie da się ich oczywiśćie również powiększyć. Zdjęcia "przed po" pobrane z internetu przedstawiane jako swoje no i oczywiście tanie mechanizmy marketingowe, które mają za zadanie przekonać Cię, że schudniesz 6 kg w mcs łykając te ich tabletki. Jeśli więc ktoś z was chce wciskać biednym ludziom te oszukańcze suplementy diety za grubą kasę i pracować w firmie krzak z garażu to już lepiej niech pójdzie do tych co sprzedają garczki emerytą. Tam przynajmniej mają to profesionalnie zorganizowane i nie trzeba się martwić o wypłate.

MistrzyniMS

To zależy od tego co lubisz robić i czego potrzebujesz w życiu :) nie można każdej pracy wkładać do jednej polki. :) Ja już nie pracuje, gdyż od zawsze moim powołaniem była praca w dużej międzynarodowej korporacji. Ale gdybym chciała pracować w małej, polskiej firmie to na bank pracowalabym tam :)

MistrzyniMS

Witajcie , Pracowałam w KKM ponad rok , w sprzedaży odkąd pamiętam , i z czystym sumieniem muszę stwierdzić , że sprzedaż w KKM Dystrybucji należy do bardzo łątwych sprzedaży, a osobom zmotywowanym na premie a także ambitnym szło zawsze bardzo lekko . Firma jest bardzo mała , więc jeżeli chodzi o kontakt z zarządem to zawsze było bez problemu . Nigdy też nie bylo problemu , aby dogadać się w sprawie urlopu , ani też wyrywkowo dni wolnych . Naprawde nie wiem skąd to wielkie rozżalenie i narzekanie . Jeśli nie potraficie sprzedawać , ani też słuchać wskazówek osob które się na tym znają to wcale nie dziwie się , że zakończyliście współpracę z ta firmą i teraz wypisujecie takie bzdety na portalach :) Więcej pracy , mniej narzekania moi drodzy . Pozdrawiam ciule.

Negatywne komentarze są przepełnione rozżaleniem i złością za rozwiązanie umowy. Staramy się to rozumieć, nawet jest nam z tego powodu przykro. Przy każdym pożegnaniu informujemy jakie są tego podwaliny. Mamy głęboką nadzieje, że te osoby odnajdą pracę która ich usatysfakcjonuje. Dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy czuli się w firmie spełnieni. Jeżeli ktoś nie czuje się w naszych kręgach komfortowo zawsze może zakończyć współpracę. Sprzedaż to trudna branża zdajemy sobie z tego sprawę,albo się ją kocha, albo nienawidzi, dlatego spełnią się w niej osoby z najwyższymi umiejętnościami i samodyscypliną.:-)

syfilizm

dziewczyno jaka konkurencja ? to wy za osoby które odeszły z firmy dajecie komentarze podpisując się karola, sylwia i koloryzujecie jak to u was jest cudownie. Ludzie śmiechu warte NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TE BREDNIE Jaka konkurencja jaki koń jaki wóz hehe

Karola

Pracuję w tej firmie od ponad roku i nie mogę narzekać. Ładne biuro , mili ludzie , pieniądze zawsze na czas i dla osób , które się starają są premie. Jest to firma , która zajmuje się sprzedażą więc oczywistym jest , że trzeba lubieć rozmawiać z ludźmi i robić to dobrze :) Najśmieszniejsze jest tylko to , że negatywne komentarze pochodzą od osób ( imiona w podpisie) , które nigdy tutaj nie pracowały .... czyżby konkurencja ??? :)

miki

również odradzam tą firmę. same dobre opinie napisane wyłącznie przez właścicieli firmy. odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam każda inna praca będzie lepsza niż ta

Katarzyna

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu, niedawno wyjechałam za granicę. Mogę to napisać szczerze i z pełnym przekonaniem - odradzam i jeszcze raz odradzam. Jeżeli ktoś chce pracować w wątpliwych warunkach, przy sprzedaży bardzo wątpliwych produktów - na granicy prawa, za wątpliwe pieniądze to praca w tej firmie jest dla niego!

Ola

Pewnie szefostwo pisze te pozytywne komentarze bo ja nie znam zadowolonej osoby,!!!firma zbudowana na kłamstwie ja nie jestem zadowolona wypaliłam się zawodowo !!!:(

Margo

Trzeba być dobrym oszustem aby tam zarobić. To nie praca dla uczciwych ludzi. Jestem klientką tej Firmy i zostałam "wyrolowana po całości". Wcześniej czy później ktoś wreszcie poda ich do Sądu (ja mam taki zamiar) i pójdą z "torbami".

Sylwia

Ja jestem zadowolona. Mała firma wiec nie ma niepotrzebnego wyjściu szczurów. Ludzie są mili, kasa dobra i w terminie. :)

Wojtek

Firma na duży PLUS bardzo szybko się rozwija, miła atmosfera i dają zarobić. Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo miła i nie czułem się jak osoba z góry skreślona. Ja posiadam doświadczenie w sprzedaży, ale dużo osób z którymi rozmawiałem nie posiadało doświadczenia i szybko się nauczyły. Przyjazne godziny pracy 9-17 i weekendy wolne :) nie ma problemu z dogadaniem się co do warunków współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o KKM Dystrybucja Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KKM Dystrybucja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KKM Dystrybucja Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KKM Dystrybucja Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Sołtysowska 12A lok. 4
    31-589 Kraków
  • NIP: 6783151711 KRS: 0000520746

KKM Dystrybucja Sp. z o.o.