Adecco Szczecin

Opinie o Adecco Szczecin

UWAGA

Obiecują dobre zarobki np. w amazonie a okazuje się że warunki są dużo gorsze niż bezpośrednio, żerują na pracowniku i robią wszystko byś jak najmniej zarobił a oni biorą za to duże pieniądze. Mam wrażenie że źle specjalnie naliczają wynagrodzenie i liczą że nie zauważysz. ODRADZAM, lepiej już bezpośrednio gdziekolwiek niż przez tą egencję!!!

Zostaw opinię o Adecco Szczecin - Willebroek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco Szczecin