Looksfera

Starogard Gdański

Looksfera

Opinie o Looksfera

Stala klientka

Jedzenie przepyszne. Wszystko bardzo dobre, mam slabosc do nalesnikow z pieczarkami.

Ema

Wyśmienite jedzenie. Domowe pierogi, zupy i naleśniki pierwsza klasa. No i opcja dowozu - super!

Zostaw opinię o Looksfera - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Looksfera