Sklep Krecik

Opinie o Sklep Krecik

Zuza

Kto to pisał? :D

Pracownica

Chciałabym się wypowiedzieć o sklepach spożywczych Krecik w Poznaniu. Aktualnie jestem tam pracownicą. Pomimo, że stawka jest na bardzo średnim poziomie to i tak jestem zadowolona z tej pracy. Zawsze można dogadać się co do kwestii grafiku. Pani kierowniczka zawsze chętnie pomoże i pójdzie na rękę na tyle na ile może. Wypłaty są wyplacane ładnie co miesiąc do 10 :) Generalnie polecam.

Zostaw opinię o Sklep Krecik - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Krecik