Faspol Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Faspol Sp. z o.o.

łukasz

i potrzebują, do Łodzi tak konkretniej :) Spawacz metodą TIG, widać, że szukają spawacza z doświadczeniem i fachem w ręku, a nie laika. Nie wiem jednak jak to z pensją wygląda mniej więcej. :) wie ktoś?

dam
@łukasz 16.05.2016 11:47

Jak bylem w zeszłym roku i powiedziałem 25 brutto to nie oddwonili. Ale próbki im się podobały

Coś zmieniło się w firmie Faspol Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Faspol Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faspol Sp. z o.o.