Pol-Car

Opinie o Pol-Car

Były klient

UWAGA!!! UWAGA!!! Oszust! Szef serwisu samochodowego Pol Car w Legnicy 59-220, ul. Poznańska 12/13, chciwy, bezczelny oszust. Najpierw mówi pewną cenę za remont, a po remoncie bezpodstawne zwiększa koszt i liczbę godzin! Również kręci cenę na części zamienne!

dawny pracownik

witam nie polecam tego warsztatu ani jako pracodawcy ani klijenta warunki pracy okropne ani narzedzi ani szacunku odradzam.klijenci traktowani tak aby wydoic z nich kase i nic wiecej.pozdro

Zostaw opinię o Pol-Car - Legnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Car