Lekor

Szczecin

Lekor

Opinie o Lekor

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Lekor o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

burak

Panie I Panowie od tej firmy trzymajcie sie z dala .

Tom

Ja także przestrzegam przed tą pseudo-firmą oraz jej "Zarządem" wszystkich potencjalnych klientów lub pracowników, naprawdę nie warto!!!

Byly
@Tom 01.02.2018 13:07

Masz rację A szczególnie Pan michal nie szanuje ludzi i wykorzystuje wszystkich finansowo

Pracowałem do niedawna
@Tom 01.02.2018 13:07

Zastanawiam się dlaczego ten Tomek z nim siedzi przecież on go robi w balona na każdym kroku Niech działa sam to na pewno lepiej na tym wyjdzie.

Daniel

To Korobow jeszcze nie siedzi ?

Marcin3457

Dziwie się ze jeszcze nikt ich nie pozamykał. Warunki w których prcowalem są gorsze niż dla zwierząt. Zero umów wszystko na czarnucha. Trzeba pracować po 12 h dziennie światek piątek czy sylwester. Pan Michał K. Nie wypłaca pieniędzy na czas... szkoda czasu i zdrowia na prace w tej pseudo-firmie!!!!!!!!!

były klient

Niby szybko i solidnie - po godzinie od pogłębiania stwu jedna skarpa zjechała ponieważ koprkowy spód skarpy utwożył z rzadkiego i rozwodnionego dna a na górę dał tzw. ił, czyli twarde i zbite czarne dno. Współwłasciciel z numeru 660 702 010 trzy razy okłamał obiecując poprwienie skarpy. miną rok więc nie ma sensu czekać dalej. odradzam

Z.

Ja nie rozumiem jak taka firma może jeszcze istnieć na rynku! Było źle a po zrobieniu z firmy spółki z panem Tomaszem P. to już w ogóle porażka. Po tej całej aferze wejście w spółkę z tym człowiekiem to potwierdzenie wszystkiego co ludzie myślą. Oboje powinni zostać ukarani. Ale wiadomo-kasa czyni cuda. Pieniądze nie są wypłacane pracownikom, większość pracuje na czarno,bez żadnych umów i ubezpieczeń. Powinni im się za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozabierać. Oszukują pracowników,że pieniędzy nie ma po skończonych robotach,a pan Tomasz razem z panem Michałem siedzą sobie cieplutko na kasie. Tragedia. Nie polecam w żadnym wypadku podejmowania się w tej firmie żadnej pracy.

tonga

Firma - Lekor zatrudniająca się budownictwem hydrotechnicznym przyjmuje do pracy pracowników na stanowisku Monter. Jednakże po 2 dniach pracy okazuje się,że pracownik jest wykorzystywany do wszelkich prac i traktowany jak ostatnie Ścierwo, zero szacunku.Stanowisko monter okazało się ściemą. Brygadzista ( Gebels ) każdemu nowemu pracownikowi mówi całkiem co innego i cały czas oczernia swoich pracowników przy innych kierownikach.Firma na początku rozmowy kwalifikacyjnej obiecała umowę o prace, po czym po 5 miesiącach pracując w tej firmie nie dostałem jakiej kolwiek umowy, kiedy się wspomina natychmiast zmieniany jest temat.Warunki to pracy niezbyt przyjemne. podczas deszczy każą pracować i moknąć choć inne firmy idą się schować.czy deszcz pada czy nie czy jest poniżej 0 na dworze brygadzista gebels w tym czasie słodko sobie śpi w samochodzie. Odradzam przyjmowania się do tej firmy.

Zostaw opinię o Lekor - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lekor