Budoportal Sp. z o.o.

Opinie o Budoportal Sp. z o.o.

Paweł Heniec

Złodziejska firma - zatrudniają ludzi, nie płacą im, na ich miejsce szukają kolejnych frajerów - i tak w kółko. Okradają i oszukują wszystkich - generalnego wykonawcę, podwykonawców, geodetów, dostawców dźwigów, o pracownikach fizycznych nie wspominając - słowem: kogo tylko się da. Unikać jak ognia!

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Budoportal Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Budoportal Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budoportal Sp. z o.o.