MILÓ Dominik Frasunkiewicz

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MILÓ Dominik Frasunkiewicz

Pracuje w Miló już ponad rok i nie mogę się zgodzić z niektórymi opiniami. Atmosfera w miejscu pracy jest taka jaką sami tworzymy, oczekiwania właściciela są jasno określone . Wynagrodzenie zawsze na czas a wysokość jej jest zgodna z ustaleniami z rozmowy przed rozpoczęciem pracy. Szczerze polecam pracy w Miló.

Wow

Jestem pod ogromnym wrażeniem osiągnięć firmy. Aż miło się patrzy na coś co powstało od zera i tak prężnie się rozwija. Znam właściciela z poprzedniej firmy- Dominik, gratuluję Ci tego, że spełniasz w końcu swoje marzenia i rozwijasz skrzydła, które "Ktoś" Ci wiecznie przycinał... Szacun!!!!!

Jestem zainteresowana praca w tej firmie. Napiszcie coś więcej. Jakie warunki

@Krzysiek - Miló

Z tym wynagrodzeniem to śmiech jakiś piszecie głupoty 2200 podstawy na star i premię jak szef czegoś nie wymyśli żeby zabrać.. pracą kolesiostwo starsi swoich wciągają i może dostaną coś więcej.. liderzy uważaj się za najmądrzejszych a szczerze to za dużo nie potrafią

Krzysiek - Miló
@123

Obecnie poszukujemy Pracowników Produkcji do zakładu zlokalizowanego w Sieradzu. - praca dwuzmianowa 6-14 oraz 14-22 - wynagrodzenie 3 600 - 4 630 zł/mies. - umowa o pracę - możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport Pozostałej informacji dostępne pod adresem www. https://www.milo.eu.com/pl/praca

Jagoda Nowy wpis

Ja zajrzałam do firmy na stronie i tam jest między innymi wolny etat dla pakowaczki. I chyba się zdecyduję aplikować. Wynagrodzenie oferują z systemem premiowym. Ale ile wynosi chociaż sama podstawa, więcej niż minimalna? Dajcie znać jeszcze od jakich kwot w ogóle zaczyna się ta premia.

Jedno wielkie zamieszanie na produkcji.Pani kierownik (usunięte przez administratora) praktycznie tego nie kontroluje... Doprosić się podstawowych rzeczy nie można ( szafkę ubraniowe dostałem po 1.5 miesiącu pracy). Kiedyś było dobrze teraz (usunięte przez administratora).. Duża rotacja..

Zainteresowny Nowy wpis

Kto obecnie jest kierownikiem na produkcji??? Bo w tej firmie tylko duże obiecanki. Chyba wynika to z braku płynności f.

Z tego co piszą w sieci to dynamicznie się rozwijają i mają pracę na produkcji. Ktoś pisał w komentarzach że wypłata plus premia. Jest za wyniki a dodatkowo frekwencyjna też? Pytam pod kątem zatrudnienia.

Weszłam sobie na ich profil na pewnym portalu z ogłoszeniami. Ale nie ma tam aktualnych ofert pracy. Tam napisali, że praca biurowa jest 8016 a na produkcji zmianowo. A czy tu jest jakaś możliwość rozwoju, aby z posady na produkcji awansować do biura? Czy jest tu jakiś szklany sufit i np. nie można z czasem dostać się np. do działu marketingu?

Nowy wpis

Jak najbardziej jest możliwość rozwoju i mamy kilka przykładów osób które przeszły z pracy magazynowej do biura. Odnośnie pracy w dziale marketingu posiada Pani jakieś doświadczenie lub wykształcenie w tym zakresie ?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MILÓ Dominik Frasunkiewicz. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. klientów kluczowych?

Witam jak wam się pracuje w milo warto iść zarobki w miarę??

@231

jeżeli pytasz o pracownika produkcji, bo chyba ogłoszenie teraz jest i cały czas zatrudniają ponieważ kompletują kolejne zespoły produkcyjny. Praca fajna i prosta 3600 brutto + premia, dla mnie spoko

Joanna
@pracuś

Premia zawsze jest mile widziana. A robota na produkcji to jest praca zmianowa? Czy tylko jedna zmiana? Chciałabym wiedzieć, jeśli są zmiany, to jakie są godziny tych zmian i jaki jest system rotacji zmian?

@pracuś

A jakiś socjal jest

@Joanna

obecnie dwie zmiany 6-14 oraz 14-22, ale chyba planowane jest uruchomienie trzeciej zmiany 22-6

@231

jest LUXMed oraz Multisport ale dodatkowo płatny :/ ale tak czy siak warto bo siłownia, basen można do oporu :)))

Rrrr

A ja wam powiem tak, jestem nowym pracownikiem z pensja jakoś szału nie ma, to fakt, ale taki jest rynek pracy, zarabiałem znacznie więcej w branży budowlanej przez kilka lat, ale pracowałem po 10 godzin w mrozach albo upałach. a realnie nie było mnie cały dzień, bo musiałem dojeżdżać w te i spowrotem po godzinie, Teraz pracuje 8h więcej czasu mam dla rodziny i swojej kobiety, co teraz jest dla mnie podstawa, jeśli ktoś narzeka że praca tam jest ciężka, to znaczy że nigdzie tak naprawdę nie pracował ciężko, bo wszędzie trzeba robić, czy to w biurze czy gdziekolwiek, jak już wcześniej wspomniałem zarobki nie są jakieś super, ale praca jest tak naprawdę spoko, a jeśli ktoś tu pisze o atmosferze w pracy i o ludziach, to byłem naprawdę w szoku bo wielu ludzi sami podchodzą i pomagają i tłumacza i nikt nikogo nie pogania, normalne podejście do człowieka, wszystko na spokojnie. Jak się komuś robić nie chce to zawsze będzie narzekał, a zarobki... No cóż mi też mama mówiła żebym się uczył :) ja póki co jestem zadowolony pozdro.

Zuzanna
@Rrrr

Fajnie ze jesteś zadowolony, a co do zarobków to jak sądzisz - może kiedyś wzrosną? :)

Rafał
@Zuzanna

Też jestem nowym pracownikiem i też pracowałem w branży budowlanej po 10h i poniekąd t podzielam zdanie co do samej pracy, bo jest ok ale nie rozumiem jak można być zadowolonym z niższych zarobków :D

@Rafał

Widzisz nie wyszstko można przeliczać na pieniadze...Tak jak kolega wyżej pisał też mam więcej czasu dla rodziny...a to obecne jest dla mnie najwazniejsze.

Kosztomił

Dobry wieczór Czy w Państwa firmie jest możliwość rozwoju zawodowego ? , w sensie gdy pracownik ukończył studia i chciał by się rozwijać zawodowo (np. IT albo logistyka) ? Pozdrawiam

MILÓ
@Kosztomił

Dzień dobry, Jak najbardziej stawiamy na rozwój zawodowy naszych pracowników. Osoby zatrudnione w poszczególnych działach mają możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności oraz zdobycia doświadczenia zawodowego. Na każdym stanowisku pracy określona jest również ścieżka awansu. Zapraszamy do składania aplikacji na wybrane stanowiska, aktualna lista ofert pracy w naszej firmie dostępna jest na stronie internetowej www.milo.eu.com/pl/praca Pozdrawiamy, Zespół MILÓ

Jan Kowalski
@Kosztomił

Tak ale jedynie na rozmowie kwalifikcyjnej, w większości przypadków jak juz pracę zaczniesz większość ustaleń rozejdzie się po kościach

Pracownik - lider

Uczciwa praca i kasa. Mało kto wie, że w ogóle taka firma jest. Dobre miejsce, same nowe maszyny i narzędzia i co roku dochodzą kolejne. Dwie zmiany , kasa 2800-3500 na rękę. Pracowałem w innych miejscach i nie ma porównania. Nawet młodzi bez doświadczenia mogą tutaj dobrze zarobic. Gdzie indziej nory i zdezelowany sprzęt i nierealne wymagania. Jak czytam inne opinie to mi się śmiać chce. ludzie bez doswiadczenia albo lenie wypisuja tu bzdury. Nie mają porównania albo im szefostwo zabralo premie albo podziękowało za nieprzestrzeganie regulaminu lub absencje. Ale co się dziwić - ponad setka ludzi, zawsze znajdzie się "ktoś" niezadowolony. Do przyszłych kandydatów mogę tylko powiedzieć, aby sami się przekonali. W tym roku przyjmują jeszcze 60 osób do nowej linii produkcyjnej i magazynu.

Szanowny Pani/-e nie możemy zgodzić z opinia domniemania że wynagradzamy liderów za pisanie opinii, a nie za wykonywanie pracy w sposób należyty i zgodny z ich obowiązkami na danym stanowisku pracy. Jednocześnie nie możemy akceptować pomówień oraz rozpowszechniania nieprawdy za pomoc środków masowej komunikacji i sprawa zostaje przekazana do naszego działu prawnego na podstawie - art. 26. Ust. 1 Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, zgodnie z którym „Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny.”, - art. 212 § 1 Kodeksu Karnego, zgodnie z którym „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.”, - art. 216 § 2 Kodeksu Karnego, zgodnie z którym „Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”

Ala

Dobry wieczór czy jest u państwa również praca dla kobiet ?

@Ala

Dzień dobry, oczywiście posiadamy w swoim zespole kobiety, pod linkiem przesyłam aktualne oferty co do których prowadzimy rekrutację Z poważaniem Miló-Team

@Ala

Dla kobiet najlepsza praca w Miló bo i tak wszystko za kobiety robią mężczyźni.... Nie wiem po co wogule kobiety przyjmują jak one dźwigać nie mogą .kuba

Em

Praca jak najbardziej na tak. Można nie tylko zarobić jak na Sieradz uważam że dobrze. Ale myślę że dla osób które są ambitne i chcą się rozwijać zawodowo firma daje takie możliwości. 2800-3000 zł to naprawdę nie jest mało porównując zarobki w innych firmach znajdujących się na rynku. Polecam prace w tej firmie.

Pracuje od niedawna, jest git. Polecam

Były pracownik jadę do NL

Odradzam jak tylko się da. Nie bądźcie zdesperowani. Ryjesz w 38 stopniowym upale klimatyzacja działa ale tylko na czas audytu później się wmawia że jest zepsuta. Wynagrodzenie 4ta umowa bez zmian 3 tysie + premia ale premie Wielka pani kierownik zabiera(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

WW

Na początku napisze że jestem już byłym pracownikiem, zrezygnowałem z powodów rodzinnych. Jak czytam te wypociny i żale to wszystko mi się potwierdza że piszą to Tacy Bohaterowie, którzy żyją w zgodzie z dewizą byleby się nie narobić ale zarobić. Kolejni to takie zuchy, które myślały że wszystkie rozumy pozjadaly i zamiast robić zgodnie z wytycznymi wdrazali swoje pomysly po ktorych trzeba było robic 2 razy szybciej by zrealizować zamowienia. Współczuję przyszłym pracodawcą takich "bohaterów" co swoje frustracje wyladowuja w necie ale co im pozostało...tylko im współczuć Ogólnie praca na produkcji nie jest lekka ale gdzie taka jest. Kasa po okresie próbnym na pewno dużo lepsza niż w innych firmach w Sieradzu.

Mesbdjdjs

Dla przyszłych pracowników napiszę po krotce jak wyglądała moja rozmowa z "panem" od BHP i od razu zaznaczę, że nigdy wcześniej nikt mnie tak nie potraktował. Pan Tomasz G. zaproponował mi stanowisko pracownika produkcji, choć składałam papiery na magazyn/ pakowanie. Zgodziłam się, poszłam do kadr, dostałam dokumenty a w międzyczasie już po rozmowie zapytałam go czy z czasem będzie możliwość przejścia na magazyn/pakownie to powiedział, że na razie nie przewidują tego. Dostałam dokumenty na badania, umówiłam się z Panią Doktor, po czym ten Pan zadzwonił, że jednak nie podejmiemy współpracy bo stwierdził, że nie jestem przekonana tylko na podstawie, że zapytałam czy z czasem jest możliwość przejścia na inny dział, ten człowiek stwierdził cytuje "że szkoda wydawać ubrań roboczych". Tak się nie postępuje z człowiekiem, przeszłam rekrutację dostałam już dokumenty po czym ten pan miał jakieś widzimisię i odwołał to. Zmarnowałam tylko czas, paliwo a w dodatku zostałam upodlona. Słyszałam już zanim poszłam na rekrutację, że ten Pan jest specyficzny, ale nie sądziłam, że do tego stopnia.

MM
@Mesbdjdjs

Uwierz mi nie tylko ten Pan jest dziwny tam się po prostu tak ludzi traktuje. Pracowałem tam troche i kto pyta odradzam.

Magda

Polecam pracę w Miló. W firmie jest zauważane i docenia się zaangażowanie pracownika bez względu na wiek, płeć, wykształcenie czy doświadczenie. Mamy bardzo fajny zespół ludzi na produkcji i w biurze. Zaczynamy budować organizację wspierającą się i pracującą w zespole. Uczymy się codziennie. Produkujemy ładne rzeczy, mamy jasne cele i perspektywy rozwoju. Nasze liderki i liderzy to osoby otwarte, zaangażowane, zbierające doświadczenie i organizujące pracę w chwili intensywnego rozwoju naszej firmy – nie zawsze jest łatwo, tym bardziej brawo Wy. Firma daje stabilne zatrudnienie. W trudnych czasach epidemii utrzymała stanowiska pracy, a nawet zatrudniała osoby, które utraciły swoje biznesy i możliwość zarobkowania. Miló, you rock!

Wow

Jestem zainteresowana praca w tej firmie. Napiszcie coś więcej. Jakie warunki

Krzysiek - Miló
@123

@Krzysiek - Miló

Zbigniew

Czy osoby nie mające doświadczenia zawodowego ale chcące się czegoś nauczyć mają realne szanse na to, aby móc kandydować do pracy w firmie MILÓ? Właścicielka firmy chętnie daje możliwości zatrudnienia takim osobom? Bardzo proszę o odpowiedź.

@Zbigniew

W związku z dynamicznym rozwojem, firma MILÓ przeprowadza rekrutacje na różne stanowiska pracy. Obecnie poszukujemy pracowników na linię produkcyjną, magazyn, pakownię oraz formiernię. Każde z podań o pracę rozpatrywane jest indywidualnie, brane są pod uwagę ogólne predyspozycje do wykonywania określonych czynności. Zapraszamy więc do złożenia aplikacji na wybrane stanowisko, jeśli spełni Pan/Pani wymagania opisane w ogłoszeniu, zostanie Pan/Pani zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Aktualną listę stanowisk na którą prowadzimy obecnie rekrutacje możemy znaleźć na stronie https://www.milo.eu.com/pl/praca Pozdrawiamy, Zespół MILÓ.

był

prawda jest taka że jedyny plusem są urodziwe dziewczyny. Pensja jest marna i to nie jest kwestia umiejętności i doświadczenia. Facet publikuje oferty na stronie PUP za minimalna - nikt się nie zgłasza to wtedy daje ogłoszenie na olx lub pracuj. Pensja bardzo niska. Natomiast właściciel próbuje z małej firmy zrobić korporacje, nawet nakręcili film korporacyjny na YT ;) trochę to przypomina kabaret

Franklin.
@był

Znam historię właściciela i szacunek dla niego że potrafił zbudować firmę od zera. 2014 r przyznałbym Ci rację że jest to mała firma.

@był

Bardzo dziękuje w imieniu kobiet pracujących w Miló za komplement, jednakże pragniemy zaznaczyć, że uroda płci pięknej to nie jedyny atut naszej firmy. Naszym pracownikom oferujemy między innymi: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem wzbogaconym o system premiowy, możliwości rozwoju zawodowego i awansu czy możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport. Pozostaję nam życzyć samych sukcesów w życiu zawodowym

Zostaw merytoryczną opinię o MILÓ Dominik Frasunkiewicz - Sieradz

• Jak się pracuje w MILÓ Dominik Frasunkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy MILÓ Dominik Frasunkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MILÓ Dominik Frasunkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MILÓ Dominik Frasunkiewicz