Opinie o Viki Perfect Cars Michał Choiński w Zduńska Wola

counter
1 1 10 5 1
Kasia Nowy wpis

A czy firma sprowadza te samochody zza granicy? Jak sobie radzi podczas pandemii?

naiwna Nowy wpis
Klient

Uwaga! nie jestem konkurencją tylko naiwnym nabywcą .Wierząc w informacje na stronie( że bezwypadkowe, sprawdzone z gwarancją itp.) kupiłam samochód wcale nie za małą kwotę. Okazało się ,że pod terminem "drobne poprawki lakiernicze" znalazłam szkody powypadkowe, które cały czas od zakupu stopniowo się ujawniają.Jest to zakup ,którego żałuję najbardziej w życiu. Nie polecam tego komisu.

Michał Nowy wpis

@nabywca a jakie tam są kłamstwa ?

nabywca Nowy wpis

Zakłamane dane o aucie,kłamią wszyscy i wstawiają opisy aut bez pokrycia -NIE POLECAM

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej

Dobra firma, pracowałem tam i kupiłem raz auto dla żony. Wszystko ok, Właściciel to normalna osoba a nie janusz z wąsem

Agata

Pracowałam dla Pana Michała w zeszłym roku. Jako pracodawcę i osobistego psychologa 5/5. Polecam. Przyjazny i miły szef.

Kazimierz
@Agata

Dlaczego nie pracujesz już w Viki Perfect Cars, jaki był powód Twojego odejścia? Pozytywnie oceniasz pracodawcę, możesz mi jeszcze powiedzieć czy w tej firmie można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Mam nadzieję że dasz mi znać!

tomek

Panowie robią problemy z przestrzeganiem obowiązujących przepisów z tytułu rękojmi , po zakupie u nich samochodu z wadą ukrytą.

Viki Cars
@tomek

Nie było takiej sytuacji. Nasze auta posiadają pełną gwarancję, która pochodzi od zewnętrznej firmy. Każde auto jest dokładnie przez nas sprawdzane. Rozumiemy, że konkurencja boi się nas, ale to wasza wina, bo sprzedajcie auta w słabym stanie. Nasz salon Viki Cars pokazał wam, że można sprzedać dobre i uczciwe auto. Pozdrawiamy konkurencje.

No i jak ma się firma Viki Perfect Cars Michał Choiński w mieście Zduńska Wola? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Oczekujemy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Viki Perfect Cars Michał Choiński - Zduńska Wola

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad