Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Radosław Czyżyk w Krojanty

counter
1 4 13 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Usługi Ogólnobudowlane Radosław Czyżyk występują paczki/bony świąteczne?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Pewnie ze występują z Twoich pieniędzy ???? to dusigrosz on świat nie obchodzi ????

Gość Nowy wpis

Nie polecam pracodawcy

Zibi Nowy wpis

Może mi ktos podpowie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem zbrojarza?

Gość

Pracowałem u pana rodoslawa przez krótki okres czasu przyczyną mojego odejścia było brak poszanowania do pracowników jak i niewypłacone wynagrodzenie za wykonywana pracę szczerze mówiąc nie polecam osobiście oszust jednym słowem

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Radoslaw Czyzyk Uslogi Ogolnobudowlane obstawiają najmłodszymi stażem?

Anonim

Pan Radosław płaci dobrze o ile się nie obija i o ile się nie kradnie z jego posesji narzędzi itp. Myśle że warto u niego pracować ,jak jesteś uczciwy to on także.

TakNie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Radoslaw Czyzyk Uslogi Ogolnobudowlane. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

nierób z towarowej

Witam pracowałem w tej firmie zarabiałem 100000 tys.zł na miesięcznie i nic nie robiłem.Dla inteligentnych.

Tak3Nie

Uczciwy

Też pracowałem w tej firmie,i potwierdzam że właściciel nie wypłaca wynagrodzenia w czasie,albo zaniża wynagrodzenie,albo nie płaci na czas albo nie płaci wcale!Ponadto traktuje pracowników jak murzynów. Oferuje pracę przeważnie na czarno.

gregor

wszystko nie tak.pracowalem w tej firmie.KATASTROFA z wyplatami

Gość

Nie polecam, nie zapłacił mi za moją uczciwą pracę, kilkaset złoty ! Zatrudnia ludzi i ich wykorzystuje. Dodam ,że na czarno bez względu czy Polaków, czy Ukraińców

olipau

Witam. Witam wszystkich zainteresowanych praca w firmie Pana Radoslawa Czyzyk Uslogi Ogolno budowlane. Pracowalem w. Tej Firmie i nie polecam jej,a dlatego z wyplatami jest tam tak jak w toto lotka np.raz placi najnizsza krajowa,a drugi raz ci zaplaci troche wiecej lub znowu nj krajowa to zalerzy jaka noga wstanie wlasciciel firmy rano. Zadnej listy platnosci wyjazdy z chojnic po 70. Km do pracy w jedna strone chociaz inny powiat to nie dolorzy ci. Itp. Brak slow o tej firmie. Mogl by pisac i pisac ale polecam innego pracodawce .

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Radosław Czyżyk - Krojanty

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad