ZPMB inż.Ginter

Chojnice

Opinie o ZPMB inż.Ginter

byly_klient

Firma duza i nowoczesna ale w ogole nie dba o klienta. Pracownicy w biurze potrafia powiedziec wprost ze moga stracic nas bo nie zalezy im na odbiorcach ktorzy nie biora gigantycznych zamowien. Na zamowiony towar czeka sie dlugo. Mowia ze dojedzie na budowe np na wtorek. Jest piatek towaru brak a nawet nie racza zadzwonic ze material nie dojedzie. W OGOLE NIE POLECAM. w biurze pracuja typowe buraki. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!

Zostaw opinię o ZPMB inż.Ginter - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPMB inż.Ginter