KING BUD Łukasz Trzciński

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o KING BUD Łukasz Trzciński

Ałówka

Witam. Jeżeli ktoś szuka opinij na temat firmy KING-BUD(usunięte przez administratora) to właśnie ją znalazł. Oszust, kłamca a jego słowa to cytuje." Ja nigdy nikogo nie oszukałem na złotówkę" Autentycznie nie dostałem przelewu" Jest nie kompetentnym człowiekiem który płaci ludziom po 300zł co miesiąc maks 500zł i wciska kity że nie dostaje przelewu za wykonane prace, a tak naprawdę dostaje pieniądze i bawi się po imprezach klubach nocnych za kase pracowników. Jeżeli ktoś miał styczność z tym panem prosze o opinie

Zostaw opinię o KING BUD Łukasz Trzciński - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KING BUD Łukasz Trzciński