eko-ledi

Świebodzin

Opinie o eko-ledi

beny

Pan Prezes powinien zwrocic kase za sylwestra bo zmieniajac godziny pracy na dzien przed zabawa to cos nie halo.Sam pewnie bedzie sie dobrze bawil a jego personel ktory mu przynosi kase go nie obchodzi.Ale tak juz jest z nowobogadzkimi .Jak ktos sie dorwie do jakiejs tam kasy to mysli ze moze wszystko sa lepsi od Pana i tak sie nie zachowuja szanuja swoj personel.A remanent w nocy po pracy i przed praca w nastepnym dniu to przesada jak do tego podejdzie Inspekcja Pracy?Pozdrawiam caly zarzad i zycze .......................?.

Zostaw opinię o eko-ledi - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eko-ledi