Opinie o Stowarzyszenie Konsumentów Polskich w Warszawa

counter
2 2 7 5 1
Darek Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie mozna napisać? Idealnych firm nie ma!

popieram Prawnik Nowy wpis
@Darek

Oczywiście, że idealnych nie ma ale takich, którzy: a) godnie wynagradzają pracownika lub przynajmniej go szkolą b) umieją stworzyć zespól, który nie rozpadnie się w ciągu 5 miesięcy c) nie wypraszają Cię do do domu lub proszą żebyś nie przychodził w ogóle pracy d) większość problemów z pracownikami i ich niezadowoleniem rozwiązują ogłoszeniem nowej rekrutacji myślę, że nie trudno znaleźć.

Prawnik Nowy wpis

Tragedia. W biedronce za 8 godzin płacą więcej. Z całego serca nie polecam. Kadry zarządzającej więcej niż pracowników. Pan Prezes zero pojęcia merytorycznego na temat prawa a kompetencje zarządcze poniżej krytyki. Praca na umowę zlecenie - także nigdy nie wiesz czy jak przyjdzie za dużo osób do pracy to nie poproszą Cię żebyś poszedł do domu albo skrócił czas swojej pracy...

Julia Nowy wpis

Dawno nikt z Was się nie wypowiadał na tym forum. Moglibyście podzielić się z innymi użytkownikami wszystkimi aktualnościami z życia Stowarzyszenie Konsumentów Polskich? Jak Wam się teraz pracuje w tym miejscu? Warto się w nim zatrudnić?

anonymous

A to zle ze ich chca zatrudnic?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Julia

@anonymous co masz na myśli, uważasz że ta praca jest tylko dla studentów, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Może ktoś inny mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Pamiętajmy, by pisać zgodnie z regulaminem serwisu.

Julia

Osoby które szukają pracy w firmie Stowarzyszenie Konsumentów Polskich mogą się zainteresować ogłoszeniem dotyczącym stanowiska "Prawnik-Konsultant Infolinii Konsumenckiej" http://www.konsumenci.org/o-nas,rekrutacja,3,42.html Czy ktoś inny posiada wiedzę na temat warunków jakie można spotkać u tego pracodawcy? Każdy merytoryczny post będzie na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Konsumentów Polskich - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad