Opinie o Rhein-Neckar-Pilze GmbH w Bürstadt

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rhein-Neckar-Pilze GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rhein-Neckar-Pilze GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhein-Neckar-Pilze GmbH w Bürstadt

Kaka@ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Mam zamiar przyjechać do pracy na te pieczarki warto czy nie jak tam ludzie ogólnie atmosfera i praca czy warto?

Nowy Nowy wpis

Siemanko wszystkim mam zamiar przyjechać z kobietą do pracy na te pieczarki warto czy nie jak tam ludzie ogólnie i atmosfera

Czy Rhein-Neckar-Pilze GmbH zapewnia kartę multisportu?

ŚWIEŻAK

Siemanko od nie dawna zaczęłam pracę na pieczarkach ale od razu mogę wam powiedzieć co jest grane. Trafiłam od razu na maszynę na moje nieszczęście!!! Tam to dopiero się dzieje cyrk!!! 5 Facetow stoi sobie na końcu i przez prawie pół zmiany rozmawiają z rękami w kieszeni !!! Kobiety ciężko pracują... A oni wręcz mają świetny ubaw z tego.. Nie ma Wogole poszanowania względem kobiet.... Niektórzy zarabiają na obijaniu się a niektórzy muszą ciężko (usunięte przez administratora) !!! Nie rozumiem brygadzistów którzy widząc to nic z tym nie robią. Jeśli szukacie pracy to dla facetów raj na ziemi a kobietom nie polecam! Po prostu to aż przykre jak można tak być traktowanym!!

Julia
@ŚWIEŻAK

Próbowałaś z tym problemem pójść do działu kadr lub HR? Skoro brygadziści nic nie robią, to czy szukałaś wsparcia gdzieś na wyższych szczeblach w firmie?

@Julia Nowy wpis
@Julia

Nie da radę ręka rękę myje... Nieważne ile tam pracujesz i tak jesteś nikim.. no chyba że dalsze łapę :) jak zaczniesz się odzywać możesz już pakować walizy ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Rhein-Neckar-Pilze GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Operator maszyn CNC
Bürstadt
HPD Group GmbH
Mikołaj

Witam czy jest tutaj ktoś kto pracował w bliskim czasie, dalej pracuje lub się wybiera do pracy? Interesuje mnie jak wygląda praca, warunki mieszkaniowe i ile można tak plus minus zarobić miesięcznie,

Laleczka

Firma spoko da się przeżyć, denerwujące prysznice ciężko się tam myć trzeba naciskać taki guzik żeby woda leciała nie ma słuchawki prysznicowej, stołówka wspólna 10 euro brutto , za godzinę zależy jak wyjdzie po odciągnięciu podatku normę trzeba mieć wyrobiona inaczej uwagę zwracają żebys się do pracy wziął nie każdy odrazu był orłem, coo do osób nie którzy bardzo sympatyczni a nie którzy siedzą z tobą a pójdą na ciebie do biura poskarżyć (usunięte przez administratora) co komu to daje że skarżą większą pensje mają ?? I robią problemy tam gdzie ich nie ma w pokojach mieszkamy po 4 osoby nie zawsze jest sympatycznie zależy od osoby... Z praca różnie bywa i najgorsze jest to że na święta musisz zostać w pracy przynajmniej na jedne więc z rodziną nie spędzisz bądź tak daleko od bliskich choree ..

Witam Chcialabym się dowiedzieć jakie warunki pracy sa na zakładzie, czy się pracuje w soboty i niedziele.

nieznana

Chcialam sie dowiedziec czy oplaca sie jechac na zbior pieczarek jakie sa zarobki czy weekendy sa wolne Nie chce zeby firma sie wypowiedzaia bo wiadomo beda to dobre wypowiedzi wie cos ktos o tej firmie??

ona

widzę, że opinie są kasowane na bieżąco :) czy ta firma obawia się krytyki po Nowym Roku?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhein-Neckar-Pilze GmbH - Bürstadt

• Jak się pracuje w Rhein-Neckar-Pilze GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Rhein-Neckar-Pilze GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhein-Neckar-Pilze GmbH?

Rhein-Neckar-Pilze GmbH
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Rhein-Neckar-Pilze GmbH