Stacja Paliw LOTOS S.A. Stacja Patronacka PODGRODZIE

Kowal

Stacja Paliw LOTOS S.A. Stacja Patronacka PODGRODZIE

Opinie o Stacja Paliw LOTOS S.A. Stacja Patronacka PODGRODZIE

Klient

Witam. Nie polecam stacji. Opryskliwa obsługa.......zwłaszcza grubasek któremu ciężko ruszyć tyłek i zalać gazu. W godzinach późno wieczornych na stacji przesiadują podejrzani znajomkowie obsługi. Dziwie się że właściciel to toleruje. Kiedyś często tam tankowałem to miałem po drodze. Obecnie biorę z orlenu bo obsługa pierwsza klasa, paliwo podobnie. Gdyby nie cwaniactwo obsługi pewnie bym brał dalej paliwo z podgrodzia.

Zostaw opinię o Stacja Paliw LOTOS S.A. Stacja Patronacka PODGRODZIE - Kowal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw LOTOS S.A. Stacja Patronacka PODGRODZIE