DOMLUX

Zielona Góra

Opinie o DOMLUX

Agnieszka

Widzę tutaj konkurencja chyba wystawia negatywne komentarze, ponieważ mi Panowie wnieśli okna plus drzwi balkonowe,na 5 piętro, chociaż w umowie prosiłam tylko i przywiezienie na miejsce, okna dobrej jakości​, drzwi balkonowe troszkę się blokowały,ale to kwestia regulacji z którą większych problemów panowie przy montażu nie mieli, ogólnie firma na duży plus, Pozdria

Agnieszka

Mariusz

Bardzo Polecam firmę,po gruntownej zmianie,ponieważ kupowałem okna jakieś 3 miesiące temu,teraz mogę powiedzieć że praca na wysokim poziomie,materiał tak samo,wykończenie parapetów i ram o wiele lepiej niż w firmie na elektronowej...

mądry po szkodzie 2

Witam firma beznadziejna brak do poczuwania się za jakość oferowaną przez firmę okien,rolet,drzwi wieczne reklamacje montażyści tylko udają i kombinują jak tu wyrolować klienta.

xyz
@mądry po szkodzie 2 24.11.2015 11:05

u mnie bylo podobnie z PVC , okno o zoraglonej gorze od poczatku zpada z gornego zawiasu ponadto szprosy w potrojnych szybach "fabrycznie" pomylone i to na jednym oknie pal licho jesli na roznych oknach ponadto okna salonowe 3 sztuki osadzone kazde na innej wysokosci nie mowiac jez ze ddzwi wejsciowe to masakra panel drzwiowy wstawiony w rame do okna bo mialo tio byc w luku ale ze bylismy modrejsi to sprawdzilismy o przed odbiorem i panowie rwali okna ponadto po 20 miesiacach dostalam przedsadowne wezwanie do zaplaty kwote 17000 ale sprawny adwokat za oplata 300 zlotych zalatwil sprawe najsmieszniejse bylo to ze Pani z obslugi kilka minut po dostawie na budowe dzwonila z biura by placi kase, poewnie wiedziala ze potem bedzie problem z zaplata za ten szajs dziadostwo--- ludzie omijajcie to jak najdalej z dala

MADRYPOSZKODZIE

BROŃ BOŻE PRZED TĄ FIRMĄ!!!!! JAKOŚĆ BEZNADZIEJNA. CO PRZYJDĄ NA REKLAMACJE BARDZIEJ SCHRZANIA ROBOTE. OSTRZEGAM!! JAKFIOŚĆ TO BEDZIE!!!! NIECH TO SZLAG TRAFI

Zostaw opinię o DOMLUX - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMLUX