Techinvest

Opinie o Techinvest

elek

Firma Techinwest Sp. z o.o. od 2006 roku jest jednym z liderów na rynku dostaw zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla firm z branży obróbki plastycznej blachy i obróbki skrawaniem. firma ta wprowadza na rynek wlasne maszyny , jak również zajmuja sie sprzedażą maszyn innych producentów. bardzo mnie interesuje praca w tej firmie ale ostnio nie wprowadzaja nowych naborow ktos moze cos wie czy zaczna?

Zostaw opinię o Techinvest - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techinvest