mawotrans

Piotrków Trybunalski

Opinie o mawotrans

zaczynamy od początku.......

To jeszcze nie koniec..... Jesteś dla mnie Jarku bardzo łatwym przeciwnikiem. W każdej twojej wypowiedzi bardzo łatwo wypunktować głupotę i brak inteligencji... Pewnie nigdy tego nie zrozumiesz bo to wynika z różnicy klas ale Marta wiążąc się z takim facetem TOTALNIE się ośmieszyła........ I pewnie niewiele osób by o tym wiedziało gdyby wam się nie zachciało "zabawiać " ze mną . Dlatego jeszcze się pobawimy . Obiecałam,że odbije się to wam czkawką ..... A JA SŁOWA DOTRZYMUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o mawotrans - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mawotrans