Łukasz Lasota okna

Chorzów

Opinie o Łukasz Lasota okna

Basia68

Nie polecam tej firmy, Pan Łukasz nie odbiera telefonów. Ciężko jest z nim się dogadać, na rozmowie przed podpisaniem jest bardzo miły, lecz gdy podpiszemy umowę zaczynają się schody. Na okna czekałam 3 miesiące. Gdy przyjechała jego ekipa, zamiast wziąć się za robotę to pierwsze co poprosili to "kawa ", wszystko było by w porządku, ale tęgi pracownik Pana Lasoty wypił u mnie tych kaw kilka. Kawa i papierosy jeden za drugim, więcej chyba spędził czasu na piciu i paleniu niż na robocie. Do drugiego pracownika, zastrzeżeń brak. Ten tęgi się obijał a ten chudszy robił. Były również problemy z parapetami, pracownicy źle je pomierzyli i trzeba było je wymienić, oczywiśćie tęgi po nie pojechał. NIE POLECAM.

Zostaw opinię o Łukasz Lasota okna - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukasz Lasota okna