Europol

Łódź

Opinie o Europol

Stary

Musze przyznać, że skoro zabawa jest taka przednia, to ja sam nie wiem co można zrobić innego jak tylko tutaj się spróbować dostac, generalnie to bardzo dobrze to wygląda z różnych powodów, polecam wszystkim

krzysztof37

ja wysłałem do nich cv z 3tygodnie temu, odezwali się niedawno, bylem juz na spotkaniu w gdansku , wyjezdzam jako pracownik budowlany. na 6miesiecy

waldi

niewiem nic o tej firmie ale wydaje mi sie ze to biuro to jedna wielka sciema.dlaczego niem o niej kompletnie nic niema nawet konkretnego adresu ani telefonu.zero konkretow

Zostaw opinię o Europol - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europol