Opinie o Eterni Norge, as w Bergen

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eterni Norge, as. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eterni Norge, as o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eterni Norge, as w Bergen

Wqurwiony

Niedobra firma ,bardzo niepolecam bo ucinają wynagrodzenie ,godziny,wogule nieodbierają telefonu,pełne aroganstwo,hamstwo,zawisc i obłuda firma-naganiacz najgorszy z najgorszych bardzo silnie nie polecam tych oszustów , Firma dla najgorszych co niepotrafią liczyc i nieznają angielskiego jenzyka i mają klapy na oczach bo tylko takie matoły wtym bagnie długo pracują i dają sie oszukiwac przez eterni posrany ,niepolecam tych oszustów &bumelantów anty polskich z polskich wsi na wschodzie !!!! pszez tę alafirme straciłem mnustwo zdrowia i pieniedzy pracując u jednego wiesniaka norveskiego ,ODRADZAM TYM BUMELANTÓW NA MAXA I Z CAŁEGO SERCA poniewasz dotej pory mi zalegają za pszepracowaną prace ponad 3.ooo €uro pszez pół roku sie nazbierało !

Kurczak
@Wqurwiony

Ile zarabiają miesięcznie do ręki?

Roman

Bardzo negatywnie wypowiadacie się na temat firmy Eterni Norge. Może od ostatniego komentarza coś się zmieniło? Możecie powiedzieć, czy pracodawca zapewnia transport do pracy bądź też zwraca jego koszty? Czy pracownicy z Polski otrzymują taki sam rodzaj umowy jak lokalni?

Anty zlodziej i anty discopolo

Bardzo niżetelna firma i oszukuje na wszystkim ucina godziny .zakwaterowanie o standardzie ukrainskim czyli jak woboże i wokółciebie banda wiesniaków bezżadnych ambicji .aroganska franca zrobi wszystko aby zabrac tobie ile sie da .bardzo niepolecam wsómie zerknijcie na srednią ocen 2/6 to dla kazdego z działającym muzgiem daje odpowiednią ocene negatywną

anty złodziej

smiecie jakich mało

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eterni Norge, as, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Cieśla szalunkowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
anty złodziej

Nie polecam agencji mieszkania to zwykła patologia,hamstwo i bieda bo wynagrodzenia to mniej nisz zero !!

@anty złodziej

Potwierdzam ,mieszkania to nieumeblowane "chlewy", nie dotrzymują słowa odnośnie godzin pracy , mają zlecenia najczęściej z nieciekawych firm w których nie ma godzin pracy . Z daleka od tej firmy !

kinga

ta firma ma specjalne miejsce umnie w d.....u...pie

@kinga

A możesz napisać gdzie pracowałaś ,bo coś mój facet wspominał że dostał od nich ofertę pracy.

Arek

Czy dostał juz ktoś umowę z jadących do pracy w Hirtshals ?

@Arek

Ja jeszcze nie ,a ty dostałeś?

Arek
@aaa

Nie ,ciągle tylko zmieniają terminy wyjazdu, a wszytko tylko przez telefon na "gębę" .Myślę ze trzymają nas w "odwodzie" jakby ktoś zrezygnował ze "swoich" którzy być może juz maja umowy albo nawet pojechali do pracy.

@Arek

napisz do mnie na ten adres lewandowska1979@wp.pl

oszukany

firma chu....ja warta .odradzam

Aldona
@oszukany

Podziel się co zrobili ,że jest taka nie ok.

Aldona
@oszukany

Ku przestrodze dla innych.

Nickolas
@Aldona

Nie podaje żadnych szczegółów ,a wiec frustrat który nie dostał pracy , lub został zwolniony i teraz wypisuje brednie.

maciek

mam pytanko kontaktował sie ze mna Sebastian Gmerek z eterni jest kordynatorem powiedzcie mi czy warto podjąć prace czy to pułapka bo z tego co czytam to lipa

@maciek

Ja tam pracuje 2 lata I jest spoko???? Seba jest spoko???? Duzo zalezy na jaki projekt sie trafi haki jest klijent a ci sa rozni????

Roman
@maciek

Seba jest ok. Normalny, wporzo gosc i ma duzy szacunek do ludzi. Szkoda ze nie zawsze ma wplyw na to co sie dzieje.

@maciek

Jeśli chcesz jechać do Oslo to tylko Seba. Szczerze.

Name

Czy miał ktoś propozycje pracy do Hirtshals do przetwórni ryb .Czy konsultantka Petra K. jest wiarygodna ,będę wdzięczny za jakiekolwiek info ?.

miki
@Name

tak wiarygodna maz pracuje juz ponad rok i zadowolony doceniaja fachowcow

@Name

Tak ja miałem tam propozycje pracy.

@aaa

aaa I co jedziesz tam do pracy ,dostałes juz zlecenie-kontrakt ?

@Name

Nie jeszcze nic nie dostałem ,czekam na jakiekolwiek info.od strony agencji.Jeśli umowa będzie ok to jadę.

@aaa

aaa to samo ja , a z jakiej części Polski jesteś ,masz zamiar samochodem jechać ?

@Name

Samochodem raczej nie ,a mieszkam na północy polski.

@aaa

aaa ale na północnym zachodzie mieszkasz czy półn.wschodzie Polski ( z jakiej miejscowosci jestes ),bo ja z zachodniej Polski jestem i mozliwe że samochodem bym jechał . Podaj jakis kontakt( najlepiej telefon) do siebie ?

lewandowska1979@wp.pl

@Name

Napisz do mnie na ten adres i podaj numer telefony zadzwonię i porozmawiamy.

@aaa

aaa Ale z jakiego miasta jesteś ,bo ja z okolic Gorzowa Wielkopolskiego (Wielkopolska) ?

Oleksy

Podpowiedzcie jak współpracuje się z firmą?

Jedrek

Zachorujesz to zapomnij o wpolczuciu bo o kasie niema mowy jedynie wydawac kase na adwokata bo tak to nic ich nie ruszy aby wyplacili Ci hajs za chorobowe .pozdrawiam biuro eternit

Odradzam jest tu pewien delikfet który trzęsie całym odziałem Eterni w Oslo. Mianowicie zastrasza pracowników na zasadzie będziesz robił u mnie na prywatnych projektach za friko ,albo zlatujesz z projektów itp. Oczywiście tylko wybrańcy ????. Ekipa dziewczyn i chłopaków w biurze ok prucz dąsajacej ,zarozumialej Marysi ????. Pozdrawiam wasz pracownik z projektu????

A oczywiście ma na imię Kristofer serdecznie go pozdrawiam

kulfon

Obiektywnie... Generalnie eterni Oslo na tle innych agencji nie wypada najgorzej. Maja swoje za uszami ale przy takiej ilosci chlopa jest w miare ok (a przerobilem przynajmniej 4 bemaningi). Kasa jest na czas, zlecenia troche krotkie ale nie ma przestojow. @byly pracownik - prawdziwym rodzynkiem to jest ta konsultanka z Rosji. Mowi po polsku ale naszych to chyba za bardzo nie lubi. Pozostale dwie w miare ok. @maciek - Sebastian zajmuje sie chyba rekrutacja. Czasem na kontakt trzeba dlugo czekac ale poza tym spoko chlop, uderzaj do niego - wiekszosc rzeczy zalatwi i na pewno pomoze (jak go ktos na gorze nie zblokuje). Tak wiec obiektywnie, calkiem szczerze, poza kilkoma malymi epizodami w moim przypadku chyba warto. Ale nie namawiam.

Podbijam pytanie i proszę o obiektywą opinię. Pozdrawiam :)

Szwager

Nie wolno mi było pracować w Eterni (Oslo), nawet jeden dzień. Dali mi pokój z pluskwy. Błąd z transakcji zawartych je w biurze, kiedy poszedłem do podpisania umowy. Ze względu na ten błąd kopnął mnie Marius. 500 euro dla lotów mi nikt nie wróciła. Eterni ominąć imprezę!

Odradzam pracę w tej firmie !! Jak już wcześniej ktoś pisał jedyny a właściwie jedyna konsultantka z którą da się rozmawiać to Marie. Prace może i mają ale za niskie stawki, podstawowa rzecz jak ubrania robocze to totalna porażka !! Ciuchy marnej jakości, często nie można się doprosić o cokolwiek, a rękawice do pracy które 'firma' daje nadają się jedynie do kosza! Kursy organizowane przez firmę jak pozostałe, rzeczy -porazka !! Poziom jak w przedszkolu ! Konsultanci wysyłając człowieka na projekt nie mają zielonego pojęcia o tym co to za projekt.. Aż dziwię się że nikt z wypowiadających się nie wspomniał o rodzynku eterni Kristoferze Tomaszewskim! Radzę wszystkim omijać go szerokim łukiem ! Na jego projektach pracuje się za minimalne stawki, wyzyskuje ludzi którzy mieszkają w jego domach/mieszkaniach by Ci remontowali mu nieruchomości za DARMO !! Typ pokroju chcesz mieć pracę , nie podskakuje tylko wykonuj rozkazy pana. Mobbing i wyzysk na porządku dziennym. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !!!!

Anty :brudny,biedny,wstrętny śąsk

Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firmaŁańcuchy

Anty eterni.pl

Oszusci i (usunięte przez administratora) byłem pszez tę firme w bergen ii i totalna poraszka,zakwaterowanie to bardzo kiepskiej klasy warunki ukraińskie czyli tylko rozklekotane wyro bez lodówki,internetu ,tv,bez prysznica,bez kuchni ,w pracy bardzo antypolska nagonka na polaków i hamstwo, wypłaty zawsze duźo mniejsze od zamieszczanych w ogłoszeniach i w umowie,ten eterni zatrudnia byle dziwki z śląska brudnego ! Opiekunowie to totalne hamstwo i nierubstwo Bardzo niepolecam

Czaki

Witam ja pracuje sezonowo przy rybkach i jest ok kasa na czas itd nie podoba sie to w Pl czeka praca za wiecie ile heeee pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Eterni Norge, as - Bergen

• Jak się pracuje w Eterni Norge, as?

Zobacz opinie na temat firmy Eterni Norge, as tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eterni Norge, as?

Eterni Norge, as