B3 Immobiliengesellschaft mbH

Opinie o B3 Immobiliengesellschaft mbH

jaki

Firma zajmuje sie remontem mieszkań socjalnych. Bierze polskich podwykonawców na polskiej dzialalnosci, omijac szerokim, lukiem, wyplaty marne, nieterminowe (bardzo), ucinają na pieniądzach. Przestoje po kilka dnie z powod braku materiału. Na początku ładnie pięknie. OSTRZEGAM !!!!!

Zostaw opinię o B3 Immobiliengesellschaft mbH - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B3 Immobiliengesellschaft mbH