San-Med

Tychy

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

San-Med
2 1 6 1

Opinie o San-Med

b.k

Byłam umówiona z dzieckiem do ginekologa dziecięcego,czekałam na wizytę półtora miesiąca.W dniu wizyty tj.28.03 okazało się ,że nasza wizyta nie dojdzie do skutku,dlaczego? Pani z rejestracji POMYLIŁA się i zapisała nas na wizytę 28 ale LUTEGO.Wstyd,niekompetencja i rażąca niedbałość o pacjenta.Pani położna zaproponowała żebym poczekała w kolejce (ok.15 osób). Byłam również u dermatologa dziecięcego-pozytywnie zaskoczona,Pani doktor -cudowna,cierpliwa,doskonała,diagnoza trafna. Ogólna ocena niedostateczny-przez wizytę niedoszłą do skutku.

Zostaw opinię o San-Med - Tychy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie San-Med